çiçek ara sepet
Grand Deluxe Silver Saksı 6 Dallı Orkide Fuşya

Grand Deluxe Silver Saksı 6 Dallı Orkide Fuşya

Altı dal fuşya phalanopsis orkide şıklık ve zarefet içinde yuvarlak silver vazoda buluşuyor.

8095 TL

Grand Deluxe Silver Saksı 6 Dallı Orkide Fuşya

8095,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Grand Deluxe Silver Saksı 6 Dallı Orkide Fuşya ile sevdiklerinize mükemmel bir çiçek göndermek ister misiniz?

Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Ribbon Flowers kalitesi ile sizlere sunulan orkideler arasından seçiminizi yaparak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Altı dal fuşya phalanopsis orkide, bir adet succulent, gümüş görünümlü yuvarlak cam vazo içerisinde bulunmaktadır.

Çiçekler en eski dönemlerden biri bireylerin hislerini karşı tarafa hissettirebilmesi için tercih edilmektedir. İnsanların birbirleri ile bağlarını göstermek ve anlamlı hediyeler vermek için tercih edilen bu estetik seçeneklerin başında da orkide gelir. Son derece zarif çiçek seçenekleri arasında yer alan orkideler özel günlerde ki en büyük kurtarıcınız. Ne hediye alacağım derdine düşmeden hem zarif hem de şık bir orkideyi sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Fuşya Orkideler ile Sevginizi Belli Edin!

Fuşya orkide çeşitleri, en az beyaz orkideler kadar şık ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Bu noktada söz konusu orkidelerin yoğun bir talep gördüğünden bahsedebiliriz. Göz alıcı rengi ile görenleri kendine hayran bırakan bu orkideler zarafeti ile de dikkat çekiyor. Zarafeti ile hislerinizi sevdiğiniz kişiye en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak olan orkideler zamansız çiçeklerdir. Kendine has yapısı ile eşsiz bir anlama sahip olan fuşya orkide çeşitleri doğallığı ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

6 dal olarak sunulan bu ürün şıklık ve zarafet içerisinde ki gümüş aynalı görünümüne sahip olan cam vazo ile sizlere ulaştırılıyor. Bu doğrultuda söz konusu çiçeğin eşsiz bir dekoratif görünüm oluşturacağından emin olabilirsiniz.

Etkileyici Görünümü ile Fuşya Orkideler

Eşsiz bir görünüme sahip olan fuşya orkideler aynı zamanda sahip olduğu anlam ile de dikkat çekiyor. Tarih boyunca sevgiyi ifade etmek için kullanılan fuşya orkideler aynı zamanda geçmiş olsun dilekleri ya da tebriklerinizi iletmek için de bu çiçekleri kullanabilirsiniz.

Orkidenin zarafetinden ve şıklığından yararlanmak için doğru adrestesiniz. Sahip olduğu eşsiz ürün seçenekleri ile sizlere en güzel çiçekleri sunan Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken tek şey web sitemizde yer alan ürünleri incelemektir. Sizin için en uygun olan ürünleri tek tıkla sipariş verebilir ve mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz.

Tüm diğer fuşya orkide çeşitlerimize buradan ulaşabilirsiniz.
Boyut
boyut

Luxury Koleksiyonumuzda yer alan;

"Grand Deluxe Silver Saksı 6 Dallı Orkide Fuşya";

Grand Boy bir saksıda orkidedir. 

Vazo Boyutu: Çap 26 cm, Yükseklik 13 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama