çiçek ara sepet
Edward Füme Grand Kutuda Beyaz Lale Gala Lale Mavi Ortanca Çiçekler

Edward Füme Grand Kutuda Beyaz Lale Gala Lale Mavi Ortanca Çiçekler

Ribbon Flowers füme Grand Kutu içerisinde, beyaz laleler ve mavi ortancalar ile farklı bir kutuda çiçek aranjman...

9995 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Edward Füme Grand Kutuda Beyaz Lale Gala Lale Mavi Ortanca Çiçekler

Edward Füme Grand Kutuda Beyaz Mavi Çiçekler sevdiklerinize hediye edebileceğiniz mükemmel seçenekler arasında yer alıyor!

Birine harika çiçekler vermek, herhangi bir özel gün veya etkinlik için inanılmaz bir hediyedir. Herkes çiçeklerin karakteristik güzelliğini ve ruhlarımızı yükseltme şeklini sever. Bu yüzden yadsınamaz bir nimet gibi görünürler. Çiçekler herkes ve her etkinlik için en çok tercih edilen hediyedir. Doğum günlerinde, yıldönümlerinde, sevgililer gününde çiçek verebiliriz ve çiçek vermek için daha birçok fırsat vardır. Jestinizi ifade etmek için, tebrik çiçekleri, üzgünüm çiçekleri, teşekkür çiçekleri vb. Vardır. Bu nedenle, çiçeklerin bir hediye olarak çok fazla önemi vardır ve insanlar bu çiçek açan hediyeyi pek çok duyguyu ifade etmek için kullanırlar. Edward Füme Grand Kutuda Beyaz Mavi Çiçekler birçok duyguyu ifade edebilmeniz için tercih edebileceğiniz en güzel çiçekler arasında yer alıyor.

Ribbon Flowers füme grand deluxe kutu içerisinde; 3 adet beyaz anastasya, 15 adet beyaz lale, 3 adet mavi ortanca, beyaz lisiantuslar, 4 adet green trickler, 5 adet beyaz güller, 4 adet beyaz gala, krizantem çiçekleri, traspi, beyaz kuru çiçekler ve beyaz tüyler kullanılarak dizayn edilmiştir.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Kutu rengi ve şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

En Güzel Edward Füme Grand Kutuda Beyaz Mavi Çiçekler

Babanızın zorlu bir aşamadan geçtiğini mi gördünüz? Ya da kız arkadaşın bir şeye mi üzülüyor? En iyi stres giderici oldukları için onlara çiçek gönderebilir ve kendilerini değerli hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Çiçekler herkesin yüzünde anında bir gülümseme getirebilir ve bir çiçeğin kokusu anında ruh halini değiştirebilir.

Sevdiğiniz biriyle kavga ettiğiniz zamanlar vardır. Artık kelimelerin yetmediği ve onlara “özür dilerim” demek istediğinizde çiçekler en iyi arkadaşınızdır. Özür dilemek ve iletişim için kapıları açmak için bir jest olarak hareket edebilirler.

Bunların yanı sıra Alıcı kim olursa olsun, eşiniz, ebeveynleriniz, kardeşleriniz, arkadaşlarınız veya başka biri olsun, çiçekler sevginin en iyi taşıyıcısıdır. Çiçek göndermek, sevginizi herkese ifade etmenin mükemmel bir yoludur. Çiçeklerin, birilerini hayatınızda önemli olduklarına inandırma gücü vardır.

Ribbon Flowers ile Sevgi Dolu Çiçekler

Ribbon Flowers füme Grand Kutu içerisinde, beyaz laleler ve mavi ortancalar ile

farklı bir kutuda çiçek aranjman sunuyor. Siz de birbirinden şık ve etkileyici görünüme sahip olan çiçek çeşitlerini detaylı bir şekilde inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ribbon Flowers ayrıcalıkları sizleri bekliyor.

Boyut
boyut

Edward Füme Grand Kutuda Beyaz Lale Gala Lale Mavi Ortanca Çiçekler

Kutu Boyutu: 20 cm yükseklik, 30 cm çap

Büyük boy bir kutuda çiçektir

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama