çiçek ara sepet
Daniela Deluxe Cappucino Gül Kutu Çiçek

Daniela Deluxe Cappucino Gül Kutu Çiçek

Mini kadife kutuda, özel cappucino güllerle naif bir hediye Daniela Kutuda Çiçek

4295 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Daniela Deluxe Cappucino Gül Kutu Çiçek

Daniela Deluxe Cappucino Gül Kutu Çiçek ile güllerin güzelliğini sevdiklerinize ulaştırmaya ne dersiniz?

Güller muhtemelen taze çiçekler arasında en çok arananlardır. Zamanın başlangıcından beri varlar ve aşkı, romantizmi ve tutkuyu sergilemek için bir jest haline gelmişlerdir. Bu özel çiçek sevginin somutlaşmış halidir ve milyonlarca insanın Sevgililer Günü'nde sevdiklerine onları ne kadar sevdiklerini göstermek için güller hediye ettiğini görebilirsiniz.

Tek başına, yapraklarla ve hatta karışık bir aranjman halinde sunulabilen güller muhtemelen öne çıkan tek çiçektir. Çiçek aranjmanının odak noktasıdırlar ve destekleyici bir rol oynayabilirler. Aranjmana gerçek bir zarafet ve lüks duygusu veriyorlar. Bu noktada Daniela Deluxe Cappucino Gül Kutu Çiçek’te sevdiklerinize çeşitli özel günlerde sunabileceğiniz mükemmel ürünler arasında yer alıyor.

Ribbon özel tasarımı pembe renk deluxe ribbon kadife kutu içinde 20 adet krem capuccino gül, pelin otu, yeşillik ve kuru çiçekler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Kutu stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

En Şık Kutu Güller

Güller çeşitli renklerde gelir ve sevgiliniz, anneniz veya arkadaşınız olsun, herkese mükemmel bir hediyedir. Gönderdiğiniz gül rengine göre güllerin farklı anlamları vardır. Örneğin kırmızı, romantizmi, aşkı, tutkuyu temsil eder. Pembe ise takdiri ve hayranlığı çağrıştırır. Pembe güller popüler bir anneler günü hediyesi olur. Arkadaşlarınıza genellikle dostluğu andırdığı için sarı renkli gönderirsiniz ve beyaz genellikle cenazelerde sempati ve saygıyı temsil ettiği için görülür.

Gülleri yetiştirmek, almak veya vermek için herkes sever. Onları göndermek nihai romantik hediyedir. Güzelliğin, canlı kadifenin ve doğanın şiirinin vücut bulmuş halidirler. Toplumda o kadar yüksek bir yere sahipler ki, yüzlerce yıl geçmesine rağmen hala çok seviliyorlar. Farklı renklerde çiçekler vermek, onları verdiğiniz kişi için farklı anlamlara gelebilir. Bu nedenle doğru anlama sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

En Şık Daniela Cappucino Gül Mini Kutu Çiçek Ribbon Flowers’ta!

Ribbon Flowers, sahip olduğu ürün portföyü ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. En kaliteli ve mükemmel çiçekleri müşterilerine sunan Ribbon Flowers ayrıcalıklarından yararlanmak için doğru adrestesiniz. Bu noktada Daniela Deluxe Cappucino Gül Kutu Çiçek ürününe sahip olmak için hemen harekete geçebilirsiniz. Tek tıkla siparişinizi oluşturabilir ve sevdiklerinize bu eşsiz ürünü kolayca ulaştırabilirsiniz.

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuzda yer alan Daniela Deluxe Cappucino Gül Kutu Çiçek;

Orta Boy bir kutu çiçektir. 

 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama