çiçek ara sepet
Daniela Cappucino Gül Mini Kutu Çiçek

Daniela Cappucino Gül Mini Kutu Çiçek

Mini kadife kutuda, özel cappucino güllerle naif bir hediye Daniela Kutuda Çiçek

1795 TL

Daniela Cappucino Gül Mini Kutu Çiçek

1795,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Daniela Cappucino Gül Mini Kutu Çiçek

Daniela Cappucino Gül Mini Kutu Çiçek ile güllerin güzelliğini sevdiklerinize ulaştırmaya ne dersiniz?

Güller muhtemelen taze çiçekler arasında en çok arananlardır. Zamanın başlangıcından beri varlar ve aşkı, romantizmi ve tutkuyu sergilemek için bir jest haline gelmişlerdir. Bu özel çiçek sevginin somutlaşmış halidir ve milyonlarca insanın Sevgililer Günü'nde sevdiklerine onları ne kadar sevdiklerini göstermek için güller hediye ettiğini görebilirsiniz.

Tek başına, yapraklarla ve hatta karışık bir buket halinde sunulabilen güller muhtemelen öne çıkan tek çiçektir. Çiçek aranjmanının odak noktasıdırlar ve destekleyici bir rol oynayabilirler. Bukete gerçek bir zarafet ve lüks duygusu veriyorlar. Bu noktada Daniela Cappucino Gül mini Kutu Çiçek’te sevdiklerinize çeşitli özel günlerde sunabileceğiniz mükemmel ürünler arasında yer alıyor.

Ribbon özel tasarımı pembe renk mini kadife kutu içinde 3 adet krem capuccino gül, pelin otu, yeşillik ve kuru çiçekler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Kutu stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

En Şık Kutu Güller

Güller çeşitli renklerde gelir ve sevgiliniz, anneniz veya arkadaşınız olsun, herkese mükemmel bir hediyedir. Gönderdiğiniz gül rengine göre güllerin farklı anlamları vardır. Örneğin kırmızı, romantizmi, aşkı, tutkuyu temsil eder. Pembe ise takdiri ve hayranlığı çağrıştırır. Pembe güller popüler bir anneler günü hediyesi olur. Arkadaşlarınıza genellikle dostluğu andırdığı için sarı renkli gönderirsiniz ve beyaz genellikle cenazelerde sempati ve saygıyı temsil ettiği için görülür.

Gülleri yetiştirmek, almak veya vermek için herkes sever. Onları göndermek nihai romantik hediyedir. Güzelliğin, canlı kadifenin ve doğanın şiirinin vücut bulmuş halidirler. Toplumda o kadar yüksek bir yere sahipler ki, yüzlerce yıl geçmesine rağmen hala çok seviliyorlar. Farklı renklerde çiçekler vermek, onları verdiğiniz kişi için farklı anlamlara gelebilir. Bu nedenle doğru anlama sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

En Şık Daniela Cappucino Gül Mini Kutu Çiçek Ribbon Flowers’ta!

Ribbon Flowers, sahip olduğu ürün portföyü ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. En kaliteli ve mükemmel çiçekleri müşterilerine sunan Ribbon Flowers ayrıcalıklarından yararlanmak için doğru adrestesiniz. Bu noktada Daniela Cappucino Gül mini Kutu Çiçek ürününe sahip olmak için hemen harekete geçebilirsiniz. Tek tıkla siparişinizi oluşturabilir ve sevdiklerinize bu eşsiz ürünü kolayca ulaştırabilirsiniz.

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan Daniela Cappucino Gül Mini Kutu Çiçek;

Mini Boy bir kutu çiçektir. 

Kutu Ölçü: 12 cm çap, 12 cm yükseklik

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama

Size en son haberler ve güncellemeler için bildirimler göstermek istiyoruz.