çiçek ara sepet
Celeste 7 Pembe Gül 5 Beyaz Şakayık 3 Pembe Mercan Şakayık Gelin Buketi

Celeste 7 Pembe Gül 5 Beyaz Şakayık 3 Pembe Mercan Şakayık Gelin Buketi

Pembe güller ve şakayıklardan gelin buketimiz...

Mercan şakayıklar ışığın ve sıcaklığın etkisi ile hızlıca tamamen açan çiçeklerdir.

3.görselde ve videoda şakayıkların doğal açık hallerinin evrelerini gözlemleyebilirsiniz. Açıldıkça hacmi genişler ve doğası gereği koyu pembe olan renkleri daha soft bir pudra rengine bürünmeye başlar. Ancak merak etmeyin bu şakayıklarınızın solduğu anlamına gelmez.

Bu durumu yavaşlatabilmek adına çiçeklerinizi serin bir ortamda muhafaza edebilirsiniz.

12995 TL

Celeste 7 Pembe Gül 5 Beyaz Şakayık 3 Pembe Mercan Şakayık Gelin Buketi

12995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Celeste 7 Pembe Gül 5 Beyaz Şakayık 3 Pembe Mercan Şakayık Gelin Buketi

Mercan şakayıklar ışığın ve sıcaklığın etkisi ile hızlıca tamamen açan çiçeklerdir.

3.görselde şakayıkların doğal açık hallerinin evrelerini gözlemleyebilirsiniz. Açıldıkça hacmi genişler ve doğası gereği koyu pembe olan renkleri daha soft bir pudra rengine bürünmeye başlar. Ancak merak etmeyin bu şakayıklarınızın solduğu anlamına gelmez.

Bu durumu yavaşlatabilmek adına çiçeklerinizi serin bir ortamda muhafaza edebilirsiniz.

Pembe, beyaz şakayık ve pembe ithal güllerden gelin buketi ile düğününüzde göz kamaştırıcı bir şıklığa sahip olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Ribbon Flowers, sizler için en kaliteli ve göz kamaştırıcı ürünleri sunuyor. Siz de Celeste Pembe Gül Şakayık Gelin Buketi ile unutulmaz bir deneyim elde etmek için Ribbon Flowers’ın ürünlerini inceleyebilirsiniz. 

Beyaz pembe şakayıklar ve güllerden gelin buketimiz...

Dilerseniz; gelin buketinizin süsleme ve kurdele gibi detayları için kendi gelinlik kumaşınızdan ya da dantellerinden getirebilirsiniz.

Düğün&Nikah tarihinizden ortalama bir hafta önce sipariş vermenizi rica ederiz.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın içerisindeki çiçekler mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Gelin çiçeği, gelinler ile özdeşleşmiş olan en önemli aksesuarlardan bir tanesidir. Önemsiz gibi görünen gelin çiçeklerinde doğru seçimin yapılması durumunda gelinliği ön planda tutacak olan kusursuz görünüme ulaşılmasını sağlamaktadır. Gelinlerin hayatındaki en önemli ve en güzel günlerden biri olan düğünde en şık görünümü elde edebilmeniz için gelin çiçeği seçimini son derece kaliteli ve profesyonel bir şekilde yapıyor olmanız gerekmektedir. İşte bu noktada gelin çiçeği seçiminde canlı ya da yapay çiçek modellerini tercih ederek mükemmel ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. 

En Şık Gelin Çiçeği modelleri

En şık ve göz kamaştırıcı gelin çiçeği modelleri arasından seçim yapmak artık çok kolay. Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile söz konusu çiçeklere sahip olabilir ve kusursuz bir tasarımdaki bu ürünler ile mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz. 

Klasik gelin çiçeği modellerinden daha farklı ve şık olan şakayık gelin buketi, gelinliğiniz ile eşsiz bir kusursuzluk oluşturacaktır. Aslına bakılırsa gelin çiçeği modelleri birbirinden farklı tasarımları ile dikkat çeken şık çiçeklerdir. Özellikle gelinlerin kendileri için en özel günde bu ürünleri tercih etmeleri son derece değerlidir. Heyecanlı bir şekilde elde edilen gelin çiçeği modelleri, gelinliğiniz ile bütünleşerek mükemmel bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. 

Ribbon Flowers ile Online Gelin Çiçeği

Ribbon Flowers ile online gelin çiçeği modelleri arasından sipariş oluşturmak için doğru adrestesiniz. Anlamlı, şık ve gelinliğinizi tamamlayacak olan gelin çiçeği modelleri ile kusursuzluk sizleri bekliyor. Keyifli ve heyecanlı bir düğün alışverişi yapmak için hemen siparişinizi oluşturun! Ribbon Flowers sizler için en şık gelin çiçeklerini hazırlıyor ve kullanımınıza sunuyor. Hadi, sizin için en şık ve doğru gelin buketlerine sahip olmak için hemen harekete geçerek siparişinizi oluşturun.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama