çiçek ara sepet
Cappucino Güller Buketi

Cappucino Güller Buketi

Cappucino güller ve kuru çiçekler ile asil ve şık doğal buket.

2495 TL
Tükendi

Renk
Ürün Açıklaması

Cappucino Güller Buketi

Güllerin ışıltısını hissedeceğiniz enfes bir seçenek Cappucino Güller Buketi ile ortaya çıkacak.

Güller anlam dolu alternatifler olmaları sayesinde hemen herkesin dikkatini çeken çözümlere dönüşmeyi başarıyor. Kadınların en çok sevdiği çiçekler arasında yer alan gülleri siz de satın alarak kusursuzluğun keyfini çıkarmak ister misiniz? Çiçeklerin sadece görsel değil duyusal anlamda da beklentilerinize cevap vermesi gerektiğini unutmayın! Kusursuz bir deneyim için size en uygun çiçeklerin ışıltısını hissetmeye başlayın!

Bir buket şeklinde hazırlanmış olan Cappucino Güller Buketi sayesinde standart gibi gözüken ama sıra dışı çözümlere ulaşabileceksiniz. Cappucino krem güllerin yanında yeşil, bordor ve daha pek çok tonda alternatiflerle kusursuzluğu elde etmeniz muhtemel olacak. O halde yapmanız gereken sadece kaliteden yana tercihinizi yapmak!

Standartların Ötesinde Bir Çözüm: Cappucino Güller Buketi

Kaliteli bir çiçek için hemen herkesin tercihi Cappucino güller olmalı! Görselliğin ortaya çıkardığı kusursuz hikâyeyi gülün kokusuyla bütünleştiren bu buketi sadece siz değil sevdikleriniz de çok beğenecek. Güllerin kendine has dokusu ve gerçek anlamda özgün bir görüntüye sahip olması gül buketi satın almayı sizin için çok değerli kılacak.

Gül satın almanın size özel bir deneyime dönüşmesi adına yapmanız gereken oldukça basit. Cappucino güllerinden hazırlanan bu buketi tercih ederek sevdiklerinize armağan edin. Bu armağanı ister özel bir günde isterseniz de durduk yere tercih edebilirsiniz. Bu buketi alan kişiye çok özel hissettirecek olan buket sayesinde siz de hedeflediğiniz kusursuzluğa kapı aralama şansı elde edebileceksiniz.

Buketin içinde 9-10 adet Cappucino krem gül, bordo kuru tüyler, krem kuru top çiçekler ve yeşillikler bulunmaktadır.

Özel sarım kağıda sarılı teslim edilmektedir.

İçindeki çiçek renkleri mevsime ve uygunluğa göre hafif farklılık gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Ribbon Flowers ile Çiçek Siparişinde Kusursuzluk

Çiçeklerin ortaya çıkardığı kusursuzluğu yakalamak adına en doğru seçim Cappucino Güller Buketi olacak. Üstelik bu seçimi yaparken Ribbon Flowers ile harekete geçmiş olmanız da sizin için çok değerli olacak. Ribbon Flowers kalitesini yakalamak istiyorsanız hemen harekete geçerek siparişinizi oluşturun.

Siz siparişinizi oluşturduktan kısa süre sonra taze ve kaliteli çiçeklerle kusursuz bir bukete sahip olabileceksiniz. Dikkat çekici bir güzellik ve kokusuyla kendine hayran bırakan bir buket alternatifi için yapmanız gereken oldukça basit. O halde Ribbon Flowers ile aynı gün teslim çiçeklerin kalitesine ulaşın!

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan,

Cappucino Güller Buketi;

Küçük Boy bir kuru çiçek bukettir. 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama