çiçek ara sepet
Vazoda 20 Galaksi Laleler

Vazoda 20 Galaksi Laleler

Samanyolu'un en derinlerinden gelen Galaksi Laleler

5295 TL

Vazoda 20 Galaksi Laleler

5295,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Vazoda Galaksi Laleler

Vazoda Galaksi Laleler, sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel çiçeklerdir.

Çiçekleri kullanarak takdirinizi ve tebriklerinizi göstermenin harika bir yolu çiçek göndermektir. Çiçekleri kendiniz teslim etmeyecek olsanız da çiçekleri kişisel olarak eve teslim ettiğinizden daha fazla işyerine gönderebilecek ve onu şaşırtabileceksiniz. Ayrıca online çiçek siparişi vermek ve çiçek aranjmanlarında tam olarak ne istediğinizi seçmek sevdiklerinizin kendilerini çok daha değerli ve özel hissetmelerini sağlayacaktır. 

Samanyolu'un en derinlerinden gelen Vazoda 20'li Galaksi Laleler

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Çiçek siparişinde internetin kullanılmasıyla birlikte birçok farklı çiçek seçeneği bulunmaktadır. Online çiçek siparişi ayrıca çeşitli çiçek türlerinden çok daha geniş bir seçim sağlayacaktır. Bu, çok sayıda farklı çiçek göndermek istiyorsanız veya çoğu mağazada kolayca bulunmayan çiçekler varsa önemlidir.

Laleler birini tebrik etmenin en iyi yoludur. Çok görsel olarak çekicidirler, güzel kokarlar ve çok keyif vermeleri garanti edilir. Ayrıca özel günlerde de sık sık tercih edilen çiçek çeşitleri olduğundan bahsedebiliriz. 

En Şık Ribbon Flowers Ürünleri

Samanyolu'nun en derinlerinden gelen Galaksi Laleler en şık halleri ile sizlere sunuluyor. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere teslim edilecek olan bu ürünlere tek tıkla sahip olabilirsiniz. Parlak renkli çiçekler güzeldir. Çünkü bir odayı anında aydınlatabilirler. Birisi hastanede kalıyorsa, çiçekler herhangi bir hastane odasına kişilik ve hayat katabilir. Evde çiçekler herhangi bir odayı aydınlatacaktır. Kendini kötü hisseden veya ameliyattan veya hastalıktan iyileşen biri sık sık dışarı çıkamayabilir. Taze çiçeklere sahip olmak her şeyi değiştirebilir. Bunun yanı sıra parlak olmayan ve şans bambusu çeşitlerini tek tıkla sipariş verin ve sevdiklerinizin kendini mutlu edebileceği güzellikleri onlara hediye edebilirsiniz. 

Online Çiçek Siparişi

Online çiçek siparişi ile kusursuz bir deneyim etmek sizin elinizde! En şık çiçeklere sahip olmak için doğru adrestesiniz. O halde yapmanız gereken tek bir şey var! Ribbon Flowers sayesinde İstanbul’un en başarılı çiçekçisi ile iş birliği yapın. Sadece kaliteli çiçeklerle değil hızlı ve çözüm odaklı seçeneklerle de buluşma şansına ulaşın. Size özel çözümler ve çok daha fazlası için yapmanız gereken oldukça basit!

Boyut
boyut

Vazo Yüksekliği 18 cm, Vazo Çapı 14 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama