çiçek ara sepet

Sevgiliye Anlamlı Hediye

 

Yeniden ‘aşk’ demek ve gülümsemek için en güzel sebep; 14 Şubat Sevgililer Günü

Her zaman kolaylıkla kelimelere dökemediğiniz duygularınızı nazik bir jest ile sevdiğinize sunmak, belki de ilişkinizi bir adım öteye taşımak için yılın en romantik günü özel bir fırsat olacaktır.

Sevgiliye alınabilecek hediyeler duyguları hissettirmek, bazen onu şaşırtmak bazen de mükemmel uyumu bir kez daha göstermek içindir.

Sevgililer Günü Sürprizleri ve Hediyesi Fikirleri Nelerdir? 

Sevgililer Günü’nde yapılan güzel sürprizler ve verilen etkileyici hediyeler, aşkın tazelenmesini ve güzel bir gün geçirilmesi sağlar. Bu nedenle Sevgililer Günü’nde yapılacak sürprizlere ve alınan hediyelere dikkat edilmesi gerekir. En güzel Sevgililer Günü hediyesi seçenekleri için Ribbon Flowers ürünlerine göz atın!

Çiçek, sevgiliye alınabilecek en güzel hediyelerden biridir. Çiçekler, güzel kokularıyla aşkınızı temsil ettiği gibi sevgilinizi mutlu etmenizi sağlayacaktır. En özel çiçek aranjmanları, sevginizin yansıması olacak ve gününüzü süsleyecektir. Bu yüzden Sevgililer Günü’nde en güzel çiçek aranjmanları incelenmelidir. Ayrıca çiçeklerin yanında çikolata kutuları, peluş ayıcıklar, özel hediye kutuları, mumlar, aynalı tepsiler ve kalpli balon setleri de en güzel Sevgililer Günü sürprizleri arasında yer almaktadır. 

En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi Nedir?

En güzel Sevgililer Günü hediyeleri arasında çiçekler ve çikolatalar bulunmaktadır. Sevgililer Günü hediye fikirleri arasında, farklı çiçek aranjmanları öne çıkmaktadır. Sevgilinize en anlamlı hediyeleri vermek istiyorsanız Ribbon Flowers çiçek aranjmanlarına, çikolatalarına ve Sevgililer Günü’ne özel ürünlerine göz atabilirsiniz. En güzel Sevgililer Günü hediyeleri arasında;

 • Gül Buketi,
 • Peluş Ayıcık,
 • Çikolata Kutusu bulunmaktadır.

Farklı farklı gül buketi tasarımlarına, farklı boyut ve renklerdeki peluş ayıcıklara ve farklı markalardan çikolatalar içeren çeşit çeşit tasarımlı çikolata kutularına Ribbon Flowers’tan ulaşmak mümkündür. Bu ürünler sayesinde sevgilinize en güzel Sevgililer Günü hediyesini verebilir ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Anlamlı Sevgililer Günü Hediyeleri Nelerdir? 

En anlamlı Sevgililer Günü hediyeleri, sevgilinize onu düşündüğünüzü gösterecek hediyelerdir. Bu nedenle sevgilinizin sevdiği şeylere dikkat etmeniz ve hediye seçimine özen göstermeniz gerekir. Bu hediyeler arasında:

 • Aynalı tepsi,
 • Kalpli balon seti,
 • Hediye kutlama kutusu,
 • İsme özel çikolata kutusu,
 • Baş harflerin işlendiği kutuya sahip çiçek aranjmanı yer almaktadır.

Tüm bu ürünlerin farklı çeşitlerine Ribbon Flowers aracılığıyla hızlıca ulaşmak mümkündür. Aynalı tepsiler ile sevgilinizin kendi güzelliğini görmesini sağlayabilir, kalpli balon setini beraber uçurarak güzel anlar yaşayabilirsiniz. 

Ayrıca hediye kutlama kutusunu Sevgililer Günü’nde beraber kullanarak keyifli bir Sevgililer Günü geçirebilir, isme özel çikolata kutusu ile sevgilinize özel bir hediye verebilirsiniz. Baş harflerinizin işlendiği kutuya sahip çiçek aranjmanı ise sevgilinizin sürekli sizi hatırlamasını ve özel hissetmesini sağlayacaktır.

Bayan için Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri 

Bayanlara Sevgililer Günü’nde hediye alırken oldukça dikkatli olunması gerekir. Bayan için Sevgililer Günü hediyesi önerileri arasında;

 • Çiçek Buketleri,
 • Çikolata Kutuları,
 • Peluş Ayıcıklar bulunmaktadır. 

Bu hediyelerin farklı çeşitlerini Ribbon Flowers’tan satın alarak sevgilinizi fazlasıyla ve kolay bir şekilde mutlu etmeniz mümkün. Hediyeyi gördüğü anda yüzünde kocaman bir gülümseme olacağından emin olabilirsiniz.

Sevgililer Günü Çiçek Hediye Önerileri 

Sevgililer Günü’nde alınabilecek en anlamlı ve güzel hediyelerin başında çiçekler gelmektedir. Ancak hangi çiçeklerin alınması gerektiği önem taşımaktadır. Sevgililer Günü çiçek hediye önerileri için web sitemizi inceleyebilir, Ribbon Flowers’ın eşsiz tasarımlarından seçim yapabilirsiniz. Hazırlanan çiçek buketleri ve vazoda çiçekler aşkınızın temsili olacaktır. Ürünler arasından tercih yaparak sevgilinize özel olduğunu hissettirebilir ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Cam Vazoda Pembe Mor Aranjman

Aşkınızın simgesi olacak bu şahane arajman duyguların en soft halini yansıtan pembe ve mor renklerinin muhteşem uyumunu taşıyor. Sevgi günü bu renkler ile bütünleşiyor.

Cam Vazoda Pembe Mor Aranjman_önden görünüş

 

Vazoda Beyaz Somon Aranjman

Beyaz ve somonun masum güzelliğini sevgiliye hediye etmenin onda uyandıracağı hisler benzersiz olacak.

_elde görünüş

 

Chelsea Bakır Vazoda Pembe Turuncu Güller

Sevgilinizin en sevdiği renk pembe mi? Bu muhteşem renk cümbüşü onun mutluluğunu ikiye katlayacak.

 

Seramik Saksıda Narçiçeği Orkide

Sevgilinize özenle büyüteceği, güzel bir saksı çiçeği armağan etmek isterseniz orkide bunun için harika bir seçenektir.

 

I Love You Hediye Kutusu

Çiçeğinizin yanına çikolata eklemek her zaman harika bir fikirdir. Mutluluğu arttıran çikolata kutularımız aşkınızın en tatlı halini simgeler.

 

Angel Beyaz Gül Orkide Vazo Aranjman Silver

Sevgi günü için huzur ve mutluluğu yansıtan bu arajman aşkınızın en güzel ifadesi.

Angel Beyaz Gül Orkide Vazo Aranjman Silver_önden görünüm

Farklı çiçek seçeneklerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Tüm Çiçek Koleksiyonlarımız

Sevgililer günü çiçeklerinizi seçtiyseniz,  sevgiliye hediyenizi hazırlamamız için siparişinizi şimdiden oluşturun.

Sevgililer Günü Erkek Hediye Önerileri

Sevgililer Günü’nde erkeklere hediye seçmek zor bir süreç olabilmektedir. Bunun için Sevgililer Günü erkek hediye önerileri incelenmelidir. Bu öneriler arasında;

 • Hediye Kutuları,
 • Çiçek Aranjmanları,
 • Soya Mumları,
 • Peluş Ayılar yer alır. 

Bu hediye önerileri arasından sevgilinize en uygun olanları satın alarak sevgilinizin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Her bir önerinin farklı farklı çeşitleri, Ribbon Flowers’ta satışı mevcuttur. Dilediğiniz hediyeyi hemen seçebilir, kısa sürede sipariş oluşturabilir ve sevgilinize ulaştırabilirsiniz. 

Sevgililer Günü Erkek Çiçek Önerileri 

Sevgililer Günü’nde aşkın temsili olan çiçekler öne çıkan hediye seçeneklerinden bir tanesi haline gelmektedir. Sevgililer Günü’nde erkeğe çiçek alınırken hangi çeşit çiçeklerin alınacağına dikkat edilmesi gerekir. Sevgililer Günü erkek çiçek önerileri için size ve sevgilinize en uygun ürün seçeneklerini değerlendirebilir, aradığınız her şeyi Ribbon Flowers’ta bulabilirsiniz.

Bu çiçek önerileri arasından sevgilinizin sevdiği renkteki, kokulardaki çiçeklere en uygun olanlar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. En güzel çiçek buketleri ile sevgilinizin mutlu olmasını ve aşkınızı hissetmesini sağlayabilirsiniz.

 

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama