çiçek ara sepet
365 Kırmızı Gül The Year of Our Love Royal Deluxe Aranjman

365 Kırmızı Gül The Year of Our Love Royal Deluxe Aranjman

Aşkını göstermenin en havalı ve romantik yolu...

 

58995 TL

365 Kırmızı Gül The Year of Our Love Royal Deluxe Aranjman

58995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

365 Kırmızı Gül The Year of Our Love Royal Deluxe Aranjman

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Yılın Her Günü Sevginizi İfade Etmek için 365 Lüks Gül Buketi 

Sevgililerin birbirlerine aşklarını yeterince ifade edebilmelerini sağlayacak romantik hediye seçenekleri bulmaları oldukça zordur. Sevginizi ifade etmenizin en güzel yollarından biri ona etkileyici bir çiçek buketi hediye etmektir. Aşkı en güzel yansıtan çiçek çeşidi ise kırmızı güldür. Güller, dikkat çekici kırmızı renkleri ve etkileyici kokuları ile sevgiye ayna tutabilmektedir. 

Sevgililerin birbirlerine aldıkları hediyeler ilişki içerisinde çok önemli bir yer tutar. Hediyeler, sevginin yansımasıdır ve romantik hediyeler ilişkiyi canlı, sevgi dolu tutmaya yardımcı olurlar. En romantik hediye seçeneklerinden bir tanesi de kırmızı gül buketi satın almaktır. Güzel kokulu ve görünümlü kırmızı gül aranjmanı sayesinde sevgilinizi mutlu etmeniz mümkündür.

365 Kırmızı Gülden Oluşan Özel Tasarımlı Gül Aranjmanı

Kırmızı gül aranjmanlarının da kendi içerisinde koyuldukları kutuya, vazoya veya içerdikleri kırmızı gül sayısına göre çeşitleri bulunmaktadır. Kırmızı gül aranjmanı çeşitlerinden bir tanesi de 365 adet kırmızı gülün birleştirilmesi ile oluşturulan gül aranjmanıdır. Bu aranjman yüksek fiyatı ve kalitesi ile lüks çiçek buketi kategorisine dahil edilebilmektedir.

365 adet kırmızı gülden oluşmasının sebebi, her bir kırmızı gülün yılın bir gününü temsil etmesi ve her zaman sevgilimize karşı aşk duygusu hissettiğimizi göstermesidir. Lüks hediye alınıldığında bu sevgilinin hoşuna gidebilmekte, özellikle bireyselleştirilmiş bir anlama sahip olduğunda sevgililer çok mutlu olabilmektedir. 365 kırmızı gülden oluşan lüks çiçek buketi çeşidinin bahsettiğim özel anlamları da bulunmaktadır.

Sevgiliye pahalı hediye alınmaya karar verildiği takdirde, alınabilecek en pahalı ve kaliteli lüks hediye çeşidi 365 adet kırmızı gülden oluşan özel tasarımlı kırmızı gül aranjmanıdır. Dev boyuttaki kutusu ve içerdiği çok sayıda kırmızı gül ile sevgilinizin gördüğü anda önce şok olmasını sonra da yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturmasını sağlayabilirsiniz.

Kırmızı Gül Anlamını En Romantik Şekilde Hissettirin

Kırmızı gül farklı anlamlara gelebilmektedir. Ancak en yaygın anlamı ve en çok sebep olduğu hissiyat aşkla ve tutkuyla ilgili olan anlam ve hissiyattır. Kırmızı rengi ve diğer çiçeklere karşın bir tık daha ağır olan kokusu aşkı temsil etmektedir. “Kırmızı gül anlamı, aşktır.” demek oldukça mümkündür.

365 adet kımızı gülden oluşan özel tasarımla gün aranjmanı ise, yedi gün yirmi dört saat hissedilen yoğun aşkı ve bunun karşılığında her kırmızı güle karşılık gelen bir günü hissettirmektedir. 

Kırmızı gül ve özellikle de 365 adet kırmızı gülden oluşmuş özel tasarımlı aranjman, içerdiği bu anlamlar ve hissettirdiği hisler sebebiyle sevgiliye verilecek en güzel hediyelerden biridir. Sevgililer gününde, doğum gününde ve bu tarz özel günlerde sevgilinize 365 kırmızı gülden oluşan özel tasarımlı gün aranjmanı hediye ederek mutlu olmasını ve birlikte geçirdiğiniz günün sevgi dolu, keyifli olmasını sağlayabilirsiniz. 

Boyut
boyut

Luxury Koleksiyonumuzda yer alan

"The Year of Our Love Royal Deluxe 365 Kırmızı Gül";

Royal Boy bir kutu çiçektir. 

Kutu Boyutu: Çap 62 cm, Yükseklik: 50 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama