çiçek ara sepet
15 Galaksi Lale Buketi

15 Galaksi Lale Buketi

Samanyolu'un en derinlerinden gelen 15'li Galaksi Laleler Buketi

4695 TL

15 Galaksi Lale Buketi

4695,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Galaksi Laleler Buketi

Galaksi laleler buketi, sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesidir. 

Antik çağlardan beri “Baharın Habercileri” olarak bilinen laleler, sembolik olarak kışın sonunun geldiğinin habercisidir. Pek çok güzel renkte gelen bu renkler, mevsimin genellikle ilham verdiği taze bir iyimserlik, yeniden doğuş ve sıcaklık duygusu getiriyor. Laleler göründüğünde yazın çok uzak olmadığını her zaman bilirsiniz.

Ürün içeriğimizde Samanyolu'un en derinlerinden gelen 15'li Galaksi Lale bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Taze bir lale buketi, birçok farklı durumda tercih edilerek mutluluğu beraberinde  getirecektir. Bir bahar doğum günü veya düğün kutlaması için seçilecek en iyi çiçekler arasındadırlar. Bununla birlikte, en yaygın anlamı mükemmel olan bu çiçekler, bir yıldönümünde vermek veya herhangi bir özel günde tercih etmek için ideal olan çiçeklerdir. 

Online Lale Buketi Siparişi

Harika bir şey başarmış bir arkadaşınız varsa ve onu tebrik etmenin uygun bir yolunu arıyorsanız, tebrik çiçekleri tam olarak ihtiyaç duyulan şeydir. Bu tür çiçekler , birisine başarısını takdir ettiğinizi göstermenin mükemmel ve içten bir yoludur ve çiçekleri alan kişinin hediye nedeniyle kendinden geçmiş olması garanti edilecektir.

Bu eşsiz çiçek çeşitleri bir sevdiğinize  takdirinizi göstermek ve kişiyi doğru bir şekilde tebrik etmek için birine göndermek için en uygun çiçek türüdür. Bu çiçekleri bir çiçekçiden almak ve özellikle Ribbon Flowers’ı tercih etmek son derece mantıklı bir seçim olacaktır. Sizler için özel olarak hazırlanan çiçek aranjmanı kesinlikle kişiyi şaşırtmakla kalmaz, aynı zamanda o kişiye takdirinizi de gösterir. Bu çiçekler, terfi, bir tür prestijli ödül kazanma veya yaygın olmayan herhangi bir şey gibi durumlar için idealdir.

Ribbon Flowers ile Lale Buketi Siparişi

Bir tebrik çiçek buketi verdiğiniz kişinin anısına bir ömür boyu sürecektir. Çiçekler güzeldir ve eve girenlere çok hoş bir aroma sağladığı gibi, eve mükemmel bir katkı yapacağından emin olabilirsiniz. Bu noktada siz de Ribbon Flowers kalitesinden yararlanabilirsiniz. Samanyolu'un en derinlerinden gelen 15'li Galaksi Laleler Buketi’ni tercih ederek sevdiğiniz kişinin kendini değerli ve özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Hadi, tek tıkla çiçek siparişi vermek için hemen harekete geçin.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama

Size en son haberler ve güncellemeler için bildirimler göstermek istiyoruz.