çiçek ara sepet

Maranta Bitkisi

Dikkat çekici yaprakları ile bulunduğu ortama farklı bir hava katan bu bitkiyi sevdiklerinize armağan edin.

1295 TL

Maranta Bitkisi

1295,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Oval taş saksı içinde bir adet Maranta bitkisi bulunmaktadır

Nemi seven bitki ilkbahar ve yaz aylarında su ihtiyacı oldukça fazladır. Yaprakları da suya ihtiyaç duyar özellikle sıcak aylarda yapraklarına su püskürtülmelidir. Direkt güneş ışığından hoşlanmayan bitki gün ışığı alan yerler için uygundur.

Maranta Bitkisi

Kaliteli bir aksesuar ve bitki arayışınıza Maranta Bitkisi ile cevap verin!

Çiçek siparişi kadar revaçta bir alternatif olarak kabul edilen süs bitkilerini sevdiklerinizle buluşturmaya ne dersiniz? Beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek olan bu bitki sadece görselliğiyle ayrıcalıklar sunmayacak! Ortama kattığı değer ve anlam yüklü bir çiçek olarak Maranta Bitkisini tercih etmek bir başka olacak. Bir ağacı andıran ihtişamlı duruşunu özel bir vazo içerisinde sizlerle buluşturduğumuz bu harika çiçek sayesinde size en uygun çözümlere ulaşın.

Sevdiklerinizin özel günlerinde ya da bir armağan sunmak istediğinizde bu bitkinin güzelliğini keşfetmeye başlamalısınız. Çiçek siparişi dendiğinde oldukça başarılı bir seçenek olan Maranta ile mutluluğu paylaşmanın tam zamanı!

Farklı Bir Seçenek Arayanlara: Maranta Bitkisi

Klasik çiçek siparişleri sizi de memnun etmiyorsa farklı alternatifler üzerinde durabileceğinizi asla unutmamalısınız. Maranta Bitkisi bu konuda rüştünü ispat etmiş oldukça başarılı bir alternatif. Özellikle de kaliteden yana taviz vermeyen çiçek tutkunları için bu alternatifi tercih etmek bir başka olacak.

Yeşil, bordo ve kahverenginin eşsiz tonlarını bir arada barındıran güzelliklerden faydalanmak mı istiyorsunuz? Maranta bu konuda size istediğiniz her ayrıcalığı sunmayı başarıyor. Üstelik renklerin ihtişamını içerisine konduğu saksının güzelliğiyle ön plana çıkarıyor. Siz de bu konuda en başarılı çözümler için harekete geçmeye ne dersiniz?

Ribbon Flowers ile Çiçek Siparişi

Çiçek siparişi konusunda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak enfes bir alternatif mi arıyorsunuz? İstanbul’da aynı gün teslimat fırsatlarıyla beklentilerinize cevap veren Ribbon Flowers’ı tercih etmelisiniz. Sadece çiçeklerin kalitesini değil aynı zamanda hizmette kusursuzluğu da sağlamak bizim için oldukça özel. Peki, Ribbon Flowers’tan çiçek siparişi verdiğinizde sizi neler bekler?

Sizlerin siparişi dikkate alınarak taze ve doğal çiçekler arzu ettiğiniz şekilde hazırlanır. Hazırlık sürecinde amaç tamamen kalite odaklı bir yaklaşım benimsemektir. Bu çerçevede hızlıca ve özenle hazırlanan çiçekler/bitkiler adrese ulaştırmak üzere yola çıkar. Birbirinden özel çiçekler ve bitkileri Ribbon Flowers avantajlarıyla sipariş edin. Tercih edeceğiniz kusursuzluğu İstanbul’un en iyi çiçekçisi ile yakalayın!

 

Boyut
boyut

Saksı Ölçü: 12 cm çap, 14 cm yükseklik

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama