çiçek ara sepet
Happy Birthday Mini Çikolata Turuncu

Happy Birthday Mini Çikolata Turuncu

Turuncu çardak güller ve gold kaplamalı fındıklı üzümlü çikolataların lezizliğiyle birleştiği kutu, farklı hediye alternatifi arayanlar için.

1995 TL

Happy Birthday Mini Çikolata Turuncu

1995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Happy Birthday Mini Çikolata Turuncu

En özel doğum günü kutlaması için Happy Birthday Mini Çikolata Turuncu ayrıcalığına kapı aralayın!

Kusursuz bir doğum günü kutlaması nasıl olur? Başarılı bir hediye ve sevdiklerinizi mutlu edecek alternatiflerle ihtiyaç duyduğunuz ayrıcalığı yakalamak mümkün olacak. Üstelik bu hediyeyi damak çatlatan bir lezzetle taçlandırmak kusursuzluğu zirveye taşıyacak. Happy Birthday Mini Çikolata Turuncu bu konuda bütün beklentileri karşılayacak nitelikte bir seçenektir. Özellikle de ihtiyaçlara cevap vermesi bakımından ön plana çıkan bu çikolata kutusu sayesinde sevdiğiniz insanın yüzünde güller açacak!

Gold ayna pleksi tepsi içerisinde 6 adet gold kaplı fındık üzüm parçalı sütlü çikolata bulunmaktadır. Turuncu mini güller, sarı toplar ve yeşillikler ile hazırlanmıştır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Doğum Günü için Happy Birthday Mini Çikolata Turuncu

Bir kadını mutlu etmenin tek yolu ona çiçek almak değildir elbette. Çiçeği çikolata gibi farklı lezzetlerle taçlandırıp görselliği de zirveye çıkardığınızda mutluluk kendiliğinden gelecektir. Ribbon Flowers olarak bu detayı çok iyi biliyor ve üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya gayret gösteriyoruz. Özellikle de çiçek ihtiyacını farklı bir yaklaşımla karşılarken sevdiklerinizi mutlu etmek adına da çeşitli hediye seçenekleri sunuyoruz.

İstanbul’da sevdiğinize ‘İyi ki Doğdun’ demek için tercihinizi mutlaka Happy Birthday Mini Çikolata Turuncu’dan yana kullanmalısınız. Doğum gününün anlamını bambaşka bir noktaya taşırken turuncu ve yeşillerle görsellik anlamında ideal olan bu hediyeyi bir değerlendirirseniz iyi olur. Üstelik mutluluk hormonu salgılamayı da sağlayacak olan çikolataların değeri bir başka olacak!

İstanbul’da Çiçek Siparişinin Adresi: Ribbon Flowers

Ribbon Flowers olarak çiçek ve hediye konusunda sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya gayret gösteriyoruz. Kusursuzluğu yakalamanızı sağlarken kaliteli bir çözüm için de sizleri memnun etmeyi amaçlıyoruz. Siz siparişinizi verdikten çok kısa bir süre sonra sizin için hazırlanan Happy Birthday Mini Çikolata Turuncu adrese doğru yola çıkar.

Güler yüzlü kuryemiz ve sizlerin taleplerini önemseyen ekibimiz sayesinde kusursuz hizmete ulaşmak mümkün. Üstelik ihtiyaçlara cevap verme noktasındaki çözüm odaklılık da beklentilere cevap vermemizi kolaylaştırır. Siz de ihtiyacınız olan kusursuz hediyeyi Happy Birthday Mini Çikolata Turuncu ile yakalayın! Aynı gün teslimat avantajlarıyla sizleri memnun edecek çözümlerimize ulaşmayı başarın! Üstelik satın alacağınız hizmetin ayrıcalıklarını da unutmayın!

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan

"Happy Birthday Mini Çikolata Turuncu";

Mini Boy bir çikolata tepsisidir. 

Pleksi Boyutu: 14 cm x 11 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama