çiçek ara sepet

Çiçekleri Ev Dekorasyonunuza Dahil Etme Yolları

 

Son yıllarda içerisinden geçtiğimizin değiştiren ve dönüştüren zamanlar bizi evde olmaya, evimiz ile bağ kurmaya öylesine alıştırdı ki yaşam alanlarımızı güzelleştirmeye her zamankinden fazla odaklanmaya başladık. Odamızı, salonumuzu ya da mutfağımızı ufak değişlikler ile farklı bir ruh haline nasıl sokabileceğimizi araştırır olduk. Belki köklü bir değişim ile koltuk takımımızı belki ufak dekorasyon ürünleri ile yuvamızın görünümünde farklar yarattık.

Peki ya tasarımda çok daha fazla esneklik ve estetik sağlayan taze çiçeklere yer vermeyi denediniz mi?

 

sehpada_cicek_ön_görünüm

 

Çiçekler bulunduğu alanı daha parlak ve neşeli bir hale getirme cazibesine sahiptir. Merkez parçanıza çiçekler ekleyerek herhangi bir sehpayı kolayca dönüştürebilirsiniz.

Giriş kapınızı özenli bir vurgu ile dekoratif bir parçaya dönüştürebilirsiniz. Mutfak tezgahınıza çiçekler ile hayat verip yemek yapmayı çok daha zevkli bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Bahar da yaklaşıyorken evinizi ya da bahçenizi harikalar diyarına taşımaya ne dersiniz?

Güzel renklerde ve bol yeşillikle hazırlanmış mevsim çiçekleri dünyanızı güzelleştirmeye yeter de artar bile.

 

Yemek Masanız için İncelikli Bir Dizayn

Çoğumuzun evinde en dikkat çekici merkez parça şüphesiz yemek masalarımızdır. Sevdiklerimiz ile uzun saatler vakit geçirdiğimiz lezzetli buluşmalar ev sıcaklığında daha samimi bir halde geçer.

Bu samimi ortamda sıcaklığı artıracak yegane parça masamızın ortasında uzanan şık çiçeklerdir. Keyifle buluşacağınız sofralarınıza ilham verecek bu ufak dokunuş, arkadaşlarınız arasında sizin yemeklerinizi meşhur edecek.

 

masada_çiçek_ön_görünüm

 

Orta Sehpa Üzerini Buketle Hareketlendirin

Misafirleriniz ile yediğiniz keyifli bir akşam yemeği sonrası sohbete sehpanın etrafında rahat bir şekilde devam ederken oturma odanızın ortasındaki bu narin çiçekler ana neşe katıyor olacak.

Yanında birkaç mum yakıp, sevdiğiniz dergiler veya kitaplar ile kombinleyeceğiniz bu görüntü zahmetsiz, özenli ve ışıltılı bir şıklık oluşturacak.

 

sehpada_çiçekler_ön_görünüm

 

Mutfaktaki Kahve Köşesinin Günaydın Notu

Modern zamanlarda uyanır uyanmaz kahve makinesine koşanlardan olduğumuz bu çağda tatlı bir günaydın mesajını çiçeklerden almak hiç de fena olmaz.

Evde çalışanlardansanız minik molalarde rengarenk çiçeklerinize bakıp tatil moduna girin. Çiçeklerin sizi eşsiz yerlere götürmek gibi bir özelliği vardır. Hayal dünyanızda farklı kapılar açacak mis kokularını ve mükemmel dokularını keşfedin.

 

somon_buket_üst_görünüm

 

Evinizin seçtiğiniz herhangi bir ya da birkaç köşesine taze çiçeklerle dokunuşlar yapmak hem evinizin hem de ev ahalisinin havasını değiştirecek.

Hemen şimdi sipariş etmek için çiçeklerinizi seçin, aynı gün teslimat ile size elden teslim edelim.

Yaşam alanlarınıza keyif katmak, yüzünüzdeki tebessümün sebeplerinden biri olmak bize işimizi çok daha fazla sevdiriyor.

Tüm çiçek tasarımlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama