çiçek ara sepet
Charley Deluxe Mavi Ortanca 10 Beyaz Şakayık Buketi

Charley Deluxe Mavi Ortanca 10 Beyaz Şakayık Buketi

Bu gösterişli, göz alıcı beyaz şakayık mavi ortanca buketiyle onu şımartın!

7795 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Charley Deluxe Mavi Ortanca Şakayık Buketimizin içinde 3 adet mavi ortanca, 10 adet beyaz şakayık, 3 adet somon gül, 5 adet mavi diken ve traspi yeşillikleri bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Kağıt stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

RIBBON’la Şakayık Sezonu Daha Özel!

İlkbahar mevsiminin en can alıcı güzellikte çiçekleri şakayıklar, sevdikleriniz için harika bir hediye tercihi! Çok çeşitli renklerde ve desenlerde olabilen şakayık çiçekleri yaşam alanlarına bambaşka bir atmosfer kazandırır.

En çok pembe rengiyle bildiğimiz şakayıklar, muhteşem kokularıyla onları çok uzaktan bile tanımanıza olanak sağlar. Tamamen açtığında çok katmanlı bir gül görünümü alsa da, şakayıklar doğada eşi benzeri bulunmayan bir özgünlüğe sahip hiç şüphesiz.

RIBBON’ın sezona özel birbirinden güzel şakayıklarla tasarlanmış özel koleksiyonunu hemen keşfedin! Zengin şakayık koleksiyonumuza ait rengarenk buketler ve sepet aranjmanları bu mevsim favoriniz olacak.

Sezonun En Taze ve Güzel Şakayıkları RIBBON’da!

İstanbul’un önde gelen lüks butik çiçek gönderim sitesi ribbonflowers.com, yeni gelen şakayık sezonunda da sevdikleriniz için en doğru adresiniz olacak!

Şakayıkların eşsiz zarafeti, RIBBON’ın incelikle hazırlanmış özel tasarım buket ve kutu aranjmanlarıyla anlam kazanıyor… Sevdiklerinize harika bir sürprizin yolu RIBBON’ın şakayık koleksiyonundan geçiyor!

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuz içerisinde yer alan;

Charley Deluxe Mavi Ortanca Şakayık Buketi;

Orta Boy bir bukettir.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama