çiçek ara sepet
Cam Vazoda 8li Şans Bambusu 100 cm

Cam Vazoda 8li Şans Bambusu 100 cm

Cam vazo içerisinde çakıl taşları ile kombinlenmiş, şans getirdiğine inanılan şans bambuları ile sevdiklerine modern kalıcı bir hediye gönderebilirsiniz

2795 TL

Cam Vazoda 8li Şans Bambusu 100 cm

2795,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Cam Vazoda 8'Li Şans Bambusu 100 cm

Cam vazoda 8’li şans bambusu 100 cm ile sevdiklerinizi mutlu etmeye ne dersiniz? Sevdiklerinizi kendisini çok daha özel ve güzel hissedeceği birbirinden şık aranjman ve çiçeklerin sunulduğu Ribbon Flowers’ta şans bambularına da erişerek tek tıkla sipariş verebilirsiniz. 

Hediyenizi bir vazo ile göndermek çiçeklere kavuşmak için son derece yardımcı olabilir. Düzenlemeyi tamamlamak için yeterince önemsediğinizi gösterir. Bir kişisel kart, mükemmel bir eksiksiz paket oluşturacaktır. Bu doğrultuda cam vazoda 8’li şans bambusu modellerinden kendiniz için en güzel ve özel ürünleri tek tıkla sipariş verebilirsiniz. 

En Şık Cam Vazoda Şans Bambusu Modelleri

Parlak renkli çiçekler güzeldir. Çünkü bir odayı anında aydınlatabilirler. Birisi hastanede kalıyorsa, çiçekler herhangi bir hastane odasına kişilik ve hayat katabilir. Evde çiçekler herhangi bir odayı aydınlatacak. Kendini kötü hisseden veya ameliyattan veya hastalıktan iyileşen biri sık sık dışarı çıkamayabilir. Taze çiçeklere sahip olmak her şeyi değiştirebilir. Bunun yanı sıra parlak olmayan ve su bambusu çeşitlerini tek tıkla sipariş verin ve sevdiklerinizin kendini mutlu edebileceği güzellikleri onlara hediye edebilirsiniz. 

Cam vazo içerisinde beyaz çakıl taşları ve 100 cm'lik 8 adet şans bambuları bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Vazo şekli değişiklik gösterebilir.

Şans Bambusu Nedir?

Asya ve Çin’de ortaya çıkan ve son derece popüler bir bitki haline gelen şans bambusu görüntüsü ile görüntüsü ile de görenleri kendine hayran bırakıyor. Bulunduğu evlere berelet ve bolluk getirdiğine inanılan bambu, aslında bakımı son derece kolay olan bir bitkidir. Bu nedenle sevdiklerinize şans bambusu hediye ederek kendilerini değerli, özel ve mutlu hissetmelerini sağlayabilirsiniz. 

Bilimsel adı Bambusoideae olan bambu bitkisinin sap kısımları ile benzer olan şans bambuları, orijinal bambu ailesinde bulunmuyor. Ancak bambu ağacına benzeyen bir görüntüye sahip olması nedeni ile şans bambusu olarak bilinmektedir. 

Ribbon Flowers Ayrıcalıkları!

Ribbon Flowers, sizler en kaliteli ve güvenilir çiçekleri ve aranjmanları sunuyor. Siz de bu avantajlardan en iyi şekilde yararlanmak için doğru adrestesiniz. Ribbon Flowers olarak sizlere sunduğumuz şık ve kaliteli bitkiler ile eşsiz bir deneyim elde edebilirsiniz! Hadi, tek tıkla siparişinizi oluşturmak ve sizin için eşsiz olan bu bambuları sipariş vermek için acele edin. 

Boyut
boyut

Vazo Boyutu: Yükseklik 40 cm

Bambuların Yaklaşık Uzunluğu: 100 cm

Tasarım Boyutu Yaklaşık: 110 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama