çiçek ara sepet

Burçların Çiçekleri: Koç Burcu

 

20 Mart – 19 Nisan arası doğan Koç burcu insanları, içinde bulunduğumuz şu günlerde doğum günlerini kutluyor. Zodyak’ta yer alan 12 burcun ilk olarak bildiğimiz Koç burcu, ateş elementine mensup burçlardan biri. Yönetici gezegeni Mars olan burcun rengi ise elementi ateşi göz önüne getiren kırmızı. Kardinal burçlar mevsimleri başlatır, ilkbaharın habercisi Koç’lar da bunlardan biridir. Özgünlükleri ve akım başlatan özellikleriyle dikkat çeken burçlardandır.

Ateş elementinin verdiği etkiyle, hız Koç burçları için her şeydir. Gündelik yaşamlarında, çalışma ortamlarından evlerine değin her alanda hızlı ve rekabetlidirler. Birçok konuda yetenekli olan Koç burçları, zaman yönetimi ve aktiflik konusunda da oldukça başarılıdır.

Öne çıkmayı, başka insanlar için ilham kaynağı olmayı ve onları cesaretlendirmeyi seven Koç burçları, zaman zaman başkalarını kontrol etme eğilimi gösterebilir.

İçinde bulunduğumuz bu günlerde doğan Koç burcu yakınlarınıza ne hediye alacağınıza karar veremiyor olabilirsiniz. Koç burçlarının sevdiği çiçekleri keşfederek onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Burçlara uygun çiçek tercihi yaparak yalnızca hoş bir sürpriz yapmış olmazsınız. Aynı zamanda hediyenizi ve günü de özel kılmış olursunuz.

İlkbahar aylarının habercisi Koç burçları için ilkbahar aylarını yansıtan ve öne çıkaran çiçekler iyi bir tercih olacaktır. Özellikle beyaz, mavi ve mor renklerinde çiçekler Koç burçlarına yakışır nitelikte olacaktır. Tercihinizi bu renklerde papatya, lale, sümbül türlerinden yana yapabilirsiniz.

RIBBON’ın geniş ürün kataloğuna göz atarak en uygun hediyeyi seçebilirsiniz.

Bir Kucak Beyaz Papatya Buketi

Pembe Şakayık Papatya Buketi

Stephane Deluxe Pembe Kutuda Soft Bahar Çiçekleri

Natalie Soft Bahar Buketi

Lolipop Galaksi Lale Pembe Lale Krizantem Buketi

Dolunay Taş Vazoda Galaksi Laleler Aranjmanı

İsme Özel Vazoda Galaksi Laleler

Vazoda Beyaz Laleler

Rengarenk Bahar Buketi

Pastel Masalı Ortanca Sümbül Kutu Çiçek

Mor Sümbül Buketi

Top Vazoda Pembe Aranjman

Pembe Masal Ortanca Sümbül Buketi

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama