çiçek ara sepet
Pastel Masalı Grand Mavi Ortanca Pembe Ortanca Sümbül Kutu Çiçek

Pastel Masalı Grand Mavi Ortanca Pembe Ortanca Sümbül Kutu Çiçek

14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel;

RIBBON Özel Tasarım Şeker Pembe Kadife Grand Kutuda,

Pembe Mavi soft pastel tonlarda,

Masallardan gelme çok tatlı bir sevgililer günü hediyesi

 

 

8995 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Ribbon Flowers özel tasarım şeker pembe renk grand deluxe kadife kutu içerisinde; 

Pembe ortancalar, mavi ortancalar, pembe sülbüller, pembe mavi unicorn krizantem, pembe yelpaze, okaliptus ve tüyler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ve renkleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Kutu rengi ve şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Pastel Masalı Grand Mavi Ortanca Pembe Ortanca Sümbül Kutu Çiçek

Pastel Masalı Grand Ortanca Sümbül Kutu Çiçek, en şık hali ile sevdiklerinize ulaştırabileceğiniz eşsiz çiçekler arasında yer alıyor. Siz de bu ürünü seçerek şık ve göz kamaştırıcı kutu çiçekleri sevdiklerinize teslim edebilirsiniz.

Sevdikleriniz için bu çiçeği çevrimiçi teslim almak, yapabileceğiniz en iyi şey! Ribbon Flowers’tan kapınıza kadar çevrimiçi çiçek teslimatı almak her zaman rahatlatıcı olacaktır. Sevdiklerinizi şaşırtmanız için en iyi çevrimiçi çiçekler her zaman Ribbon Flowers’ta mevcuttur.

Ribbon Flowers, çevrimiçi çiçek teslimatı yardımıyla koku ve güzelliği her yere yaymaya hazır. Sahip olduğumuz kalite anlayışımız mükemmel olan parlak çiçek demetleri sunmamızı sağlar. Artık her fırsatta çevrimiçi çiçek hediye edebilirsiniz. Online çiçek buketimiz zambak, gerbera, orkide, gül  glayöl ve karanfil gibi çiçeklerden oluşabilmektedir. Önemli olan sizin zevk ve ihtiyaçlarınızdır. En sevdiğiniz çiçek buketi teslimatı için hemen sipariş vermelisiniz. Ayrıca doğum günü kutlaması için eşsiz çiçekleri tercih edebileceğinizi unutmamalısınız.

En Şık Pastel Masalı Grand Ortanca Sümbül Kutu Çiçek

Yukarıda bahsedilenlerin yanı sıra doğum günü dileklerinizi bir çiçekle iletebilirsiniz. En iyi online çiçek teslimatından sevdikleriniz için online çiçek satın aldığınızdan emin olarak bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek her zaman özel olacaktır. Sevdiklerinizi şaşırtmak istiyorsanız, aynı gün veya gece yarısı çiçek teslimatını çevrimiçi olarak ve son dakika isteklerini bile karşılayabilecek diğer seçenekleri seçebilirsiniz.

Yaratıcı ve sıra dışı çiçek aranjmanımız, alıcınızın anında dikkatini çekebilir. Böylece büyük bir sürpriz yapmak için online çiçek seçip gönderebilirsiniz.  Ribbon Flowers özel tasarım şeker pembe renk grand deluxe kadife kutu içerisinde sunuluyor.

Ribbon Flowers Kalitesi

Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile yakınlarınıza ve sevdiklerinize online çiçek hediye edebilirsiniz. Özel günlerinize taze çiçek göndermek hepimiz için her zaman en iyi şey olmuştur. Hepimizin internetten çiçek satın almak istediğine şüphe yok. Ancak, bunu yapmak sıkıcı bir süreçtir. Bu nedenle, böyle bir durumda yapabileceğiniz en iyi şey, çevrimiçi çiçek teslimat hizmeti aramaktır ve çevrimiçi olarak taze çiçek sipariş etmenize kesinlikle yardımcı olacaklardır.

Boyut
boyut

Luxury Koleksiyonumuzda yer alan

Pastel Masalı Grand Mavi Ortanca Pembe Ortanca Sümbül Kutu Çiçek;

Büyük Boy bir kutu çiçektir. 

Kutu Boyutu: 20 cm yükseklik, 30 cm çap

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama