çiçek ara sepet
15 Beyaz Lale Buketi

15 Beyaz Lale Buketi

Beyaz lalelerden oluşan sade ve zarif bir buket. 

4995 TL

15 Beyaz Lale Buketi

4995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Beyaz Lale Buketi

Zarafetin timsali Beyaz Lale Buketi ile siz de sevdiklerinizi memnun edin!

Kaliteli bir çiçek seçimi ile duygusallığı ve kusursuzluğu ön plana çıkarmaya ne dersiniz? Sıra dışı bir çiçek seçerek sevdiğinizin yüzünde güller açmasını sağlayabileceksiniz. Üstelik kaliteli çiçeklerin getirdiği avantajlar sayesinde de ihtiyaçlarınıza uygun bir sonuca ulaşmak mümkün olacak. O halde kafa karışıklığı yaşamadan ve kalite odaklı bir alternatifle hareket ederek beklentilerinize cevap verebilirsiniz.

Lalelerin özenle hazırlanması ve kaliteli alternatiflerin dikkat çekmesiyle siz de sevdiklerinize armağan edeceğiniz çiçeklerin kusursuzluğunu yakalayın! Lale konusunda en ideal seçimi yaparken beyazın anlam dolu yönlerini de kullanabileceğinizi unutmayın!

Saflığın Simgesi: Beyaz Lale Buketi

Beyaz, çiçek konusunda en çok tercih edilen ve anlamıyla da daima aranan bir seçenektir. Saflığın simgesi olarak da kabul edilen beyazın lalelerle bir arada olması daha büyük bir anlamı ortaya çıkarır. 15 adet beyaz lale ile hazırlanmış harika bir buket sayesinde siz de beklentilerinize cevap verecek bir seçimden faydalanmaya ne dersiniz? Doğal, taze, kaliteli ve görselliğiyle tatmin edici bir seçenek olarak kusursuzluğu yakalamalısınız.

Saf ve bir o kadar da dikkat çekici bir alternatif için yapmanız gereken sadece siparişinizi oluşturmak! Ribbon kalitesiyle oluşturacağınız siparişiniz beklentilerinize tam anlamıyla cevap verecek. Üstelik saf ve duygusal hislerin de ön plana çıkması mümkün olacak.

Buketin içinde 15 adet beyaz lale yeşillikler bulunmaktadır.

Transparan jelatin kağıda sarılı olarak teslim edilmektedir.

İçindeki çiçek renkleri mevsime ve uygunluğa göre hafif farklılık gösterebilir.

İstanbul Çiçek Siparişi

İstanbul’da çiçek sipariş etmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan bir tanesi de sipariş oluşturacağınız yer! Ribbon Flowers bu konuda hem kalite hem de kusursuzluğu vaat ediyor olmasıyla adından söz ettirmektedir. Özellikle de çiçeklerin kalitesini ön plana çıkaracak olan Ribbon Flowers aynı gün içerisinde teslimat seçeneklerini sizlerle buluşturur.

İstanbul’un en kaliteli çiçekçisi olarak da bilinen Ribbon Flowers beklentilere cevap vermede üzerine düşeni yapar. Bu nedenle de amaç tamamen kalite odaklı bir yaklaşıma kapı aralamaktır. Ribbon Flowers ile ihtiyaçlarınıza cevap verirken kalite odaklı bir çözüme de ulaşmalısınız. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak bir alternatif için bizimle iletişime geçin ve siparişinizi verin!

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama

Size en son haberler ve güncellemeler için bildirimler göstermek istiyoruz.