çiçek ara sepet
Pembe Lila Gül Vazo Aranjman

Pembe Lila Gül Vazo Aranjman

Ribbon'un imzası haline gelen kadeh vazoda; çok sevilen pembe ve lila renklerde çok şık, nakış gibi işlenmiş bir aranjman...

3895 TL

Pembe Lila Gül Vazo Aranjman

3895,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Pembe Lila Gül Vazo Aranjman

Pembe Lila Gül Vazo Aranjman ile eşinizi, sevgilinizi ya da arkadaşlarınızı mutlu etmeye ne dersiniz?

Bir arkadaşınıza doğum gününde çiçekler ile sürpriz yapabilirsiniz. Doğum günü arkadaşlara çiçek göndermek için daha uygun bir fırsattır. Diğer durumlarda, bir bayan arkadaşa çiçek vermek kolayca uygunsuz olarak algılanabilir. Kız arkadaşınızın doğum günüyse, buketin yanına bir oyuncak ayı ya da çikolata koyabilirsiniz. Annenizin doğum günü için lilyum veya orkide hediye edebilirsiniz. Bir arkadaşınızın doğum günü ise, rengarenk bir gül vazo aranjmanı uygun olacaktır.

Kadeh şeklinde cam vazoda 4 adet pembe ekvator gülü, 4 adet lila ekvator gülü, 2 adet top anastasya, pembe çardak gülleri, 1 beyaz orkide, 2 adet mor antoryum, mor kuru çiçekler, okaliptus yaprakları, yeşil wax, yeşik kılıç yaprağı ve starliçe yaprakları bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Doğum gününün yanı sıra sevdiklerinize çeşitli özel günlerde de çiçek hediye edebilirsiniz. Anneler Günü, dünyanın dört bir yanındaki annelerin çiçek alması için bir başka popüler fırsattır. Annenizin size gösterdiği sevgi yıllarını, sizi yetiştirerek ödemek zor. Yapabileceğiniz şey, ona saygı duyduğunuzu ve takdir ettiğinizi göstermek için ona bir demet çiçek vermektir. Yumuşak tonlarıyla ışıldayan klasik karanfiller, Anneler Günü için en güzel çiçek aranjmanları. Güller, bu vesileyle verilebilecek en iyi ikinci çiçektir çünkü tıpkı bir annenin gülümsemesi gibi uzun süre dayanabilirler. Süsenler de göz alıcı oldukları ve bir odanın atmosferini canlandırabildikleri için harika bir seçimdir. Pembe zambaklar harika kokar ve Anneler Günü'nde vermek için en sevilen çiçekler olabilir.

En Şık Tasarımda Pembe Lila Gül Vazo Aranjman

 Kadeh şeklinde ki şık bir cam vazonun içerisinde 4 adet pembe ekvator gülü, 4 adet lila ekvator gülü, 2 adet top anastasya, pembe çardak gülleri, 1 beyaz orkide, 2 adet mor antoryum, mor kuru çiçekler, okaliptus yaprakları, yeşil wax, yeşik kılıç yaprağı ve starliçe yaprakları yer alıyor.

Evlilik yıldönümlerinde çiftler evlendikleri günü anmak için çiçek verebilirler. Farklı yıldönümleri için farklı çiçekler vermelisiniz. Gücü ve sevgiyi simgeleyen güller, ilk yıl dönümü için en iyi çiçeklerdir.  Orkide sadakati sembolize eder ve 5. yıl dönümü çiçekleri için uygundur.

Ribbon Flowers ile Online Çiçek Gönder

Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile online göndermek için hemen harekete geçerek siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Boyut
boyut

Vazo Boyu: 24 cm 

Tasarım Yüksekliği Yaklaşık 50 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama