çiçek ara sepet
Turuncu Deluxe Yıldız Altıgen Ayna Çikolata Tepsisi

Turuncu Deluxe Yıldız Altıgen Ayna Çikolata Tepsisi

Enfes güzellikte mor ve turuncu çiçeklerin uyumu ile, altın çikolatanın birleştiği altıgen ayna tepsi kutu hediyesi hem göze hem damağa hitap ediyor.

2995 TL

Renk
Turuncu Deluxe Yıldız Altıgen Ayna Çikolata Tepsisi

2995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Turuncu Deluxe Yıldız Altıgen Ayna Çikolata Tepsisi

Çiçek ve çikolatanın iç içe geçtiği güzelliği keşfetmeye hazır mısınız? Turuncu Deluxe Ayna Çikolata Tepsisi ile beklentilerinizi karşılayacak harika seçeneklere kapı aralamaya başlayın! Ribbon Flowers olarak sadece ruhunuzu okşayan değil damak zevkinizi de dikkate alan bir marka olduğumuzu kanıtlıyoruz. Lezzeti görsel bir şölenle ön plana çıkararak sizin için harika bir seçenek sunuyoruz.

Altıgen şekilde ayna pleksi tepsi yarısı çiçek, yarısı üzeri kapaklı bölmede çikolata ve draje olarak tasarlanmıştır.

Birinci bölmede, çardak turuncu güller, mor çiçekler ve mor orkide bulunmaktadır.

İkinci bölmede, 18 adet altın kaplı fındık krema dolgu ve bütün fındığın bir arada olduğu yıldız sütlü çikolata, 30-35 adet yuvarlak fındıklı altın renkte draje şekeri bulunmaktadır.

Son ürün resmi aynı tepsinin küçük boyu ile yanyana boyut göstermek açısından çekilmiştir. Sipariş ettiğiniz takdirde, büyük boy 1 adet  altıgen tepsi gönderilecektir.

İçindeki çiçek renkleri mevsime ve uygunluğa göre hafif farklılık gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Özel Anlarınız için Turuncu Deluxe Ayna Çikolata Tepsisi

Çikolata tepsisi, özel anlarınızın en iyi detayı olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Lezzeti anlamlı bir noktaya taşırken ‘Tatlı yiyip tatlı konuşma’ evresinin mimarı oluyor. Farklı anlarda tercih edebileceğiniz çikolata tepsileri arasından öyle bir tanesi var ki sıra dışı olmanın çok ötesinde! Turuncu Deluxe Ayna Çikolata Tepsisi; turuncu ve mor renklerin ahengini hissettirerek size özel seçeneklere kapı aralıyor. Üstelik duygusal kusursuzluğu ön plana çıkaracak yaklaşımlara da cevap veriyor.

Ribbon Flowers olarak çikolatanın hissettirdiği özel duyguları ön plana çıkaracak seçeneklerle sizlerin yanında oluyoruz. Her tanesinde farklı bir aroma sunan çikolata tepsisi... Hem göze hem de damağa hitap edebiliyor. İsteme, nişan ya da hasta ziyareti gibi farklı amaçlarla kullanabileceğiniz bu tepsilerin ayrıcalıklarına kapı aralamanın tam zamanı!

İstanbul’da Çikolata Tepsisi Siparişi

Çikolata ve çiçek birbirinin ayrılmaz iki parçası değil mi? Bu eşsiz parçaları görsel anlamda dikkat çekici seçeneklere dönüştürürken sizi ve duygularınızı oldukça önemsiyoruz. Lezzetin görsellikle ahenk içerisinde dans ettiği Turuncu Deluxe Ayna Çikolata Tepsisi için siparişinizi oluşturmanız yeterli. Ribbon Flowers olarak İstanbul’da her noktaya teslimat imkanlarımızla kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

İstanbul içerisinde aynı gün teslimat fırsatları vadediyoruz. Üstelik en iyi çiçekçi olmanın yanı sıra hayat kurtaran hizmetler de sunuyoruz. Size sadece lezzet, kalite ve kusursuz hizmeti deneyimlemek kalıyor. Renkleri sizin için özel olarak düşündüğümüz bu üründe avantajları yakalamanın en ideal yolu siparişinizi hemen vermek. Çikolatanın size hissettireceği enfes aroma ve çiçeğin ortamda yaratacağı kusursuzluğu bir arada yakalamanın en iyi yolu; Turuncu Deluxe Ayna Çikolata Tepsisi olacak. Ribbon Flowers ile kusursuzluğu yakala!

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuzda yer alan;

"Turuncu Deluxe Yıldız Altıgen Ayna Çikolata Tepsisi";

Büyük Boy bir çikolata tepsisidir.

28 cm uzunluk x 14 cm altıgen kenarlar

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama