çiçek ara sepet
Top Vazoda Pembe Çiçek Aranjmanı

Top Vazoda Pembe Çiçek Aranjmanı

Şık gümüş vazoda pembe ekvator gülleri ve anastasyalara mis kokulu lavanta yaprakları eşlik ediyor.

3295 TL

Top Vazoda Pembe Çiçek Aranjmanı

3295,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Top Vazoda Pembe Aranjman

İlgi çekici bir çiçek aranjmanı için Top Vazoda Pembe Aranjman kalitesini yakalayın!

Çiçek satın almak ve sevdiklerinizi mutlu etmek daima önemsediğiniz konulardan bir tanesi. Ancak bu konuda nelerle karşı karşıya kalabileceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Bu durumda dikkat etmeniz gereken sadece sevdiğiniz kişinin çiçeğe karşı duyduğu ilgi. Satın aldığınız çiçekle karşınızdakini mutlu etmek kadar onu ne denli iyi tanıdığınızı da kanıtlamalısınız.

Gümüş top şeklinde cam vazoda 5-6 adet pembe ekvator gülleri, anastasya, beyaz bovardiya ve kuru çiçekler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Toz pembe, yeşil ve krem renkleri ağırlıklı bir vazoda sevdiklerinize mutluluğu sunmanızı sağlayacak olan alternatiflerin keyfini çıkarabileceksiniz. Kusursuz bir aranjman seçeneği olarak herkesi tatmin edecek olan bu alternatif için ihtiyacınız olan çiçek seçeneğine ulaşın.

Renklerin Büyüsü: Top Vazoda Pembe Aranjman

Çiçek sipariş etmek herkesin üzerine en çok düştüğü konulardan bir tanesi. Ancak çiçeklerin büyüsü kadar renklerin sihrini de kullanmış olmanız sizin adınıza oldukça dikkat çekici olacak. Çünkü renklerin büyüsünü yakalarken kullanılacak olan çiçeklerin ayrıcalıkları ile ihtiyaçlarınıza ulaşabileceğinizi unutmamalısınız. Bu çerçevede yapmanız gereken sadece Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile ihtiyaçlarınıza cevap vermek olmalı!

Ribbon Flowers olarak kalite ve kusursuzluk odaklı bir yaklaşım benimserken size en uygun çözümleri de gündeme getirmeyi amaçlıyoruz. Bu çerçevede sizden gelen her talebe cevap verirken kaliteli çiçek seçeneklerinden faydalanmanızı da istiyoruz. Taze, doğal ve kaliteli çiçeklerle hazırlanmış bir aranjmana sahip olmanın ayrıcalıkları sizleri bekliyor.

İstanbul’un En Kaliteli Çiçekçisi

Ribbon Flowers olarak İstanbul’da çiçek siparişi vermenin ayrıcalığını sizlerle buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu çerçevede sadece kalite değil hızlı teslimat ve kusursuz hizmet yaklaşımını da benimsemeye çaba harcıyoruz. Ribbon Flowers avantajlarını yaşamanızı sağlarken kusursuz bir sonuç ortaya koyuyoruz.

Siz de kaliteli bir çiçekçi sayesinde ihtiyaçlarınıza cevap vermek ister misiniz? Bu durumda yapmanız gereken sadece Top Vazoda Pembe Aranjman siparişi oluşturmak olmalı. İhtiyaçlarınıza cevap verecek, kalite odaklı bir yaklaşım benimsemenizi sağlayacak ve kalite odaklılığı da sizlerle buluşturacak olan alternatifleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz. İstanbul’un en başarılı çiçekçisi ile çiçek siparişi vermek sizin için bambaşka bir heyecana dönüşecek! O halde zaman kaybetmeden size özel bir alternatife kapı aralamaya başlayın!

Boyut
boyut

Vazo Boyu: 18 Çapı: 12 cm 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama