çiçek ara sepet

Tarantino’nun Karakterleri Birer RIBBON Buketi Olsaydı…

 

Çiçekler ve filmlerin en önemli ortak noktası bizlere ilham kaynağı olmalarıdır desek yanılmayız. Kusursuz tasarlanmış bir buket çiçek veya gözünüzü kırpmadan seyrettiğiniz bir film ile tüm gününüz güzelleşebilir.

Dünyaca ünlü film yönetmeni, hayranı olduğumuz çok sayıda kült filmin yaratıcısı Quentin Tarantino… Onun filmlerinden aşina olduğumuz karakterler ile RIBBON’ın birbirinden güzel buketlerini aynı içerikte kesiştirdik!

Mia Wallace (Pulp Fiction) ve Amore 25 Kırmızı Gül Buketi

Tarantino’nun imza filmlerinden Pulp Fiction ile akıllara yer edinmiş karakterlerden biridir Mia Wallace. Filmde zengin bir mafya liderinin eşi olarak görünen Mia Wallace, klasik dokunuşlar içeren hafif maskülen bir stile sahip. Karakter aynı zamanda flörtöz ve dişi tavırlarıyla da öne çıkıyor film boyunca. Biz de kendisini, RIBBON’ın 25 adet ekvator kırmızı gül, etrafında fenix yaprakları ve arasında beyaz orkide ile tasarladığımız Amore 25 Kırmızı Gül Buketi ile özdeşleştirdik.

Beatrice Kiddo (Kill Bill) ve Galaksi Lale Buketi

Yönetmenin en sevilen işlerinden Kill Bill filmleri, aksiyonun had safada olduğu yapımlardan. Filmin ana karakteri Beatrice Kiddo nam-ı değer “Gelin”, kendine özgü stili ve kişiliğiyle parlıyor. Oldukça havalı bir karakter olan Beatrice Kiddo’ya en az kendisi kadar havalı ve özgün Galaksi Lale Buketleri’nden hediye etsek hoş olmaz mıydı sizce?

Sharon Tate (Once Upon A Time in Hollywood) ve Valerie Deluxe Soft Bahar Buketi

Trajik ölümüyle dönemi sarsan, unutulmaz filmlerde yer almış Sharon Tate’in hikayesine odaklanan film sinemaseverleri epey heyecanlandırmıştı. Sharon Tate’in saf ve duru güzelliğiyle özdeşleşen, onun renkli kişiliğine de ayna tutan RIBBON buketi Valerie Deluxe Soft Bahar Buketi’dir diyoruz.

Mr. White (Reservoir Dogs) ve Beyaz Lale Beyaz Gül Buketi

Tarantino’nun aksiyonu bol filminde her karakter bir renk ile adlandırılıyor. Mr. White da grubun saygı duyulan, iyi ve güvenilir kişisi olduğu için beyaz renk ile özdeşleştirilir. Mr. White’a ismine yakışır şekilde beyaz lale ve beyaz güllerin muhteşem ahengini yansıtan buketimiz uygun olur gibi görünüyor.  

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama