çiçek ara sepet
Sukulent Garden Yuvarlak

Sukulent Garden Yuvarlak

Farklı bir hediye arayanlar için yuvarlak formlu saksısıyla üçlü sukulent bahçesi 

1395 TL

Sukulent Garden Yuvarlak

1395,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Sukulent Garden Yuvarlak

Zarif ama bir o kadar da ilgi çekici bir çözüm için Sukulent Garden Yuvarlak ayrıcalıklarına ulaşın!

İhtiyaç duyduğunuz kusursuzluğu ön plana çıkaracak bir alternatif mi arıyorsunuz? Çiçek siparişinde sukulent güzelliklerini tercih etmek sizin için gerçek anlamda çok özel olacak. Farklı sukulent çeşitlerini yaşam alanınızda kullanmanızı sağlayan yaklaşımı tercih ederek görsellikten yana maksimum standartları elde edin.

Sukulent, zarif ve sevimli bir aksesuar olarak tercih edilmektedir. Görselliği kadar ortama değer katması da oldukça ilgi çekici olan sukulentlerin hemen her alanda tercih edilebilir olduğundan bahsetmek gerekmektedir. Bu çerçevede yapmanız gereken sadece ideal bir sukulent çeşidi seçerek hareket etmektir.

Yuvarlak beton saksı içinde üç adet sukulent kullanarak hazırlanmıştır.

Sukulentler için direkt güneş almayan aydınlık ortamlar uygundur. Çok fazla suya ihtiyaç duymadan uzun süre yaşayabilirler. Toprağın nem ihtiyacına göre, püskürtme yöntemiyle sulama yapabilirsiniz.

Not: Stok durumuna göre aynı bitki ailesinin farklı türleri kullanılabilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Kaktüsler hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ribbon Flowers ile Sukulent Garden Yuvarlak Ayrıcalıkları

Yuvarlak ve zarif bir beton saksıya yerleştirilen sukulentlerle kaliteyi fazlasıyla hissedebileceğinizi unutmayın. Doğrudan güneş almayan bir ortamda oldukça değerli çözümler arasında yer alacak olan bu seçenek sayesinde aksesuar ihtiyacınızı karşılamanız mümkün. Pencere önlerinde ama güneşe doğrudan maruz kalmayacak şekilde tercih edeceğiniz bu bitki türleri ile siz de ayrıcalıkları elde edin.

Standart bir çiçek seçmek yerine küçük ama bir dünya mutluluk sunan sukulentlere kapı aralayın. Görselliğiyle sizleri tatmin ederken ortama kattığı hava sayesinde kusursuz olduğunu kanıtlayan bu çiçekleri seçmeye özen gösterin. Bu harika alternatifler sayesinde siz de beklentilerinize uygun bir sonuca ulaşabileceksiniz.

İstanbul Çiçek Siparişi Fırsatları

Hoş kokan ya da şatafatlı bir çiçek değil de tercihiniz sukulentten yanaysa Ribbon Flowers ile zarif dokunuşların ayrıcalıklarını yaşamak mümkün olacak. Profesyonel ekibimiz sayesinde sıra dışı alternatiflerin keyfini çıkarmayı denemelisiniz. Ekibimizin ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde hareket etmesi sizi gerçek anlamda memnun edecek. O halde zaman kaybetmeden siparişinizi oluşturmaya ne dersiniz?

İstanbul içinde aynı gün teslim çiçek siparişi fırsatlarını elde etmenizi sağlayan bir seçenekle kaliteden yana tercih kullanın. Doğallık, kalite ve tazelik konusunda size en uygun olduğunu düşündüğünüz seçeneklerle beklentilerinize cevap verin. Bu çerçevede yapmanız gereken sadece görsel anlamda beğendiğiniz ve Ribbon Flowers dokunuşu istediğiniz kaliteli bir sukulent siparişi vermek olacaktır. 

Boyut
boyut

Saksı Ölçü: 22 cm çap, 10 cm yükseklik

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama