çiçek ara sepet
Sukulent Garden Oval Deluxe

Sukulent Garden Oval Deluxe

Harika bir saksı ile tamamlanan sukulentlerle sevdiklerinize minyatür bir bahçe hediye edin.

1995 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Sukulent Garden Oval Deluxe

Görselliğin kusursuz bir seviyeye ulaştığı seçeneklerden bir tanesi de Sukulent Garden Oval Deluxe oluyor.

Yaşam alanınızda kaliteye yer vermek istiyorsanız en çok tercih edeceğiniz alternatiflerden bir tanesi de hiç şüphesiz Sukulent Garden Oval Deluxe ayrıcalıkları olacak. Zarif ama bir o kadar da beklentilerinize cevap verecek bir seçenek olması bu çiçeği diğerlerinden farklı kılıyor. Lüks ve modernliği bir araya getiren bir sukulent ile aksesuar ihtiyacınızı da karşılamanın avantajlarını yakalayabilirsiniz.

Oval beton saksı içinde 7-8 adet sukulent kullanarak hazırlanmıştır.

Sukulentler için direkt güneş almayan aydınlık ortamlar uygundur. Çok fazla suya ihtiyaç duymadan uzun süre yaşayabilirler. Toprağın nem ihtiyacına göre, püskürtme yöntemiyle sulama yapabilirsiniz.

Not: Stok durumuna göre aynı bitki ailesinin farklı türleri kullanılabilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Kendine has bir saksı ile yaşam alanınıza entegre olacak bu kusursuz seçenek sayesinde ideal sonuçlara ulaşabilirsiniz. Oval beton bir saksı içerisine yerleştirilmiş 7-8 adet sukulent ile görselliğin en özel halini siz de elde edebileceksiniz. Üstelik satın aldığınız bu ürünle kusursuzluğu yakalamak mümkün olacak.

Kusursuz Bir Alternatif: Sukulent Garden Oval Deluxe

Görsel anlamda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan seçenek nedir? Sukulent Garden Oval Deluxe gerçekten de diğer çiçek seçeneklerine kıyasla başarılı bir alternatif olmaya kapı aralıyor. Zarif bir hediye ya da kendiniz için satın alacağınız dikkat çekici bir aksesuar! Amacınız ne olursa olsun bu enfes seçenekten fayda sağlamanın ayrıcalıklarını yakalayın!

Sukulent tercihinizi rastgele bir seçenekle değil kaliteyi ön planda tutarak yaptığınızı da gösterin. Her anlamda çiçeğe ve aksesuara değer veriyorsanız seçeceğiniz alternatiflerin beklentilerinizi gerçek anlamda karşılayacağını unutmamalısınız. Çünkü Ribbon Flowers olarak bu konuda üzerimize düşeni fazlasıyla yapıyoruz.

İstanbul’da Kaliteli Çiçek Siparişi

Çiçeklerinizin beklentilerinize cevap verecek özelliklerde olmasını mı istiyorsunuz? O halde Ribbon Flowers sayesinde hazırlanmış enfes bir seçeneğe kapı aralamayı denemelisiniz. Taze, kaliteli ve doğal çiçekleri tercih eden ekibimiz sizlerin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor. Üstelik siparişleri aynı gün teslim olacak şekilde hazırlayarak sizlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya da özen gösteriyoruz.

Size en uygun çiçek siparişini oluşturmak ve kaliteden yana ideal seçimi yapmak mümkün olacak. Zaman kaybetmeden sizin için en ideal seçeneği belirleyerek harekete geçebilirsiniz. İstanbul’un en iyi çiçekçisi olarak size kalite ve yüksek standartları vaat ediyoruz.

Boyut
boyut

Vazo Boyutu: Yükseklik: 12 cm Genişlik: 40 cm x18 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama