çiçek ara sepet
Sukulent Bahçesi Circle Deluxe

Sukulent Bahçesi Circle Deluxe

Harika bir saksı ile tamamlanan sukulentlerle sevdiklerinize minyatür bir bahçe hediye edin.

1995 TL

Sukulent Bahçesi Circle Deluxe

1995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Sukulent Bahçesi Circle Deluxe

Sukulent Bahçesi Circle Deluxe ile yaşam alanınıza kalite katacak bir alternatife kapı aralamaya ne dersiniz? 

Çiçek sipariş etmek çoğu birey için kaliteli bir süreç olsa da hangi alternatifin tercih edileceğini bilememek oldukça ciddi bir sorundur. Bu sorunun üstesinden gelmek adına kaliteli ürünleri incelemeye ne dersiniz? Hem görsel hem de işlevsel olarak beklentilerinize cevap verecek olan seçenekleri değerlendirmenin şimdi tam zamanı! Kaliteli bir sukulent ve görsel olarak kusursuz tasarıma sahip saksı ile ihtiyaçlarınıza en uygun seçimi yapabileceğinizi unutmamalısınız.

Yuvarlak beton saksı içinde 7 adet sukulent kullanarak hazırlanmıştır.

Sukulentler için direkt güneş almayan aydınlık ortamlar uygundur. Çok fazla suya ihtiyaç duymadan uzun süre yaşayabilirler. Toprağın nem ihtiyacına göre, püskürtme yöntemiyle sulama yapabilirsiniz.

Not: Stok durumuna göre aynı bitki ailesinin farklı türleri kullanılabilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Kaktüsler hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilrsiniz. 

Görsel Şölen: Sukulent Bahçesi Circle Deluxe

Standart bir dekoratif üründen çok daha fazlası ve ortamdaki doğallığın mimarı olan Sukulent Bahçesi Circle Deluxe sayesinde ihtiyaç duyduğunuz kusursuzluğa kapı aralamak istediğinizi kanıtlayın. Tek bir seçim yapmaktan ziyade birbirinden özel alternatifleri bir araya getiren bu seçenekle kusursuzluğu elde edin. Yeşil, mor, kahverengi ve diğer bütün tonları elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken sadece bu sukulenti sipariş etmek olacaktır.

Saksının özel olarak tasarlanmış olması kaliteyi ön plana çıkarırken renklerin ahengini tercih etmek de bir başka olacak. O halde yapmanız gereken sadece saksı işe kaliteli bir bütünlük sağlayan bu sukulenti sipariş etmek. Ribbon Flowers kalite odaklı bir çözüm için size özel seçenekleri gündeme getiriyor. Üstelik ihtiyaç duyduğunuz bütün alternatifler için de kaliteye ulaşmanızı sağlıyor!

Çiçek Siparişinde Doğru Adres Ribbon Flowers!

Ribbon Flowers ile kaliteden fayda sağlamak adına size uygun bir çiçek tercihinde bulunabilirsiniz. Bu konuda en iddialı alternatiflerden olan Sukulent Bahçesi Circle Deluxe sayesinde hem kaliteyi hem de görsel kusursuzluğu elde edin. Çiçeklerinizi sipariş ederken herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmayacağınızı da unutmayın. Verdiğiniz siparişi aynı gün içerisinde hazırlayan ekibimiz aynı gün teslimat ayrıcalıklarını da sizlere sunar. 

Ribbon Flowers ile beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek sukulent ayrıcalıklarını yakalamanın tam zamanı! O halde vakit kaybetmeden siparişinizi oluşturun. İstanbul içinde aynı gün teslimat ayrıcalıklarına kapı aralayarak sevdiklerinizi de mutlu edin. Ayrıcalıklarla dolu bir süreç sizi bekliyor!

Boyut
boyut

Vazo Boyutu: Yükseklik: 7 cm, Çapı: 22 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama