çiçek ara sepet

Sevgililer Günü için Film Önerileri

 

Eşinizle ya da sevgilinizle birlikte geçireceğiniz özel bir günü, filmlerle keyifli hale getirebilirsiniz. Her gün özel ancak hele bugün Sevgililer Günü ise, romantizm rüzgarlarının esmemesi imkansız. Üstelik onunla baş başa film izlerken aldığınız bir çiçekle sevginizi göstermeniz de mümkün. Ama aklınızda hangi filmi izleyeceğinize dair soru işareti varsa hemen içeriğimizi okuyabilirsiniz. Size Sevgililer Günü için film önerileri vererek harika bir gün geçirmenize katkıda bulunacağız. 

En Çok Tercih Edilen Sevgililer Günü Film Konuları Nelerdir?

14 Şubat geldiğinde bazı çiftler, el ele dışarıda dolaşmayı tercih eder. Bazıları ise bu özel günü, daha samimi bir ortamda baş başa geçirmeyi ister. Kimileri de film izlemenin keyifli olacağını düşünebilir. İşte biz de son seçeneğe yakın olanlar için Sevgililer Günü için film listesi hazırladık. Ancak sadece bu filmleri izlemekle kalmayıp ruh eşinize izlediğiniz filmi yaşatacak bir çiçek almayı unutmayın!

Sevgililer Günü geldiğinde izleyeceğiniz filmlere bakmadan önce bu filmlerin genel konusunu anlatalım. Tahmin edebileceğiniz gibi çoğunluğu aşkın gücünü anlatan filmler! Özgürce aşklarını yaşayan sevgililerin konu edindiği filmlerden tutun da tüm sıkıntılara rağmen aşklarından vazgeçmeyen kahramanların filmlerini izleyebilirsiniz. Birbirinden güzel Sevgililer Günü filmleri arasından seçim yapmakta zorlanacağınıza eminiz.

Sevgililer Günü Film Önerileri Nelerdir?

Söz konusu Sevgililer Günü için film önerileri olduğunda seçenekler bir hayli fazla. Bu filmlerin konularını tek tek araştırmak, sizi biraz yorabilir. Biz ise sizin için bu işi biraz kolaylaştırdık. İşte birkaç öneri:  

 • P.S. I Love You

Gery hastalığından sonra kocasının hayatını kolaylaştırmak için çaba sarf eder. Karısına ölmeden önce mektuplar yazarak hayata tutunmasını sağlar. P.S I Love You, Sevgililer Günü film önerileri için listemizin başında yer alıyor. P.S. I Love You Kırmızı Kalpli Zarf Kutuda Çiçekler ürünümüze mutlaka göz atın.

 • Her

Yalnız ve yaratıcı yazarın aşk öyküsünü anlatan bu filmi sevgilinizle el ele izleyebilirsiniz. Her filmini izlerken yanında harika bir çiçek aranjmanı olan Her Vazoda Deluxe Kırmızı Gül Pembe Lale Aranjman almayı unutmayın. 

 • Pride & Prejudice 

Birbirine hiç benzemeyen iki insanın aşkını konu alan Pride & Prejudice, Türkçeye Aşk ve Gurur olarak çevrilmiştir. Bay Darcy nİn gururu ile Elizabeth’in önyargılarının nasıl kırıldığını filmin sonuna kadar soluksuz izleyebilirsiniz. 14 Şubat’ı bu harika filmi izleyerek geçirebilirsiniz. Pride & Prejudice Grand Deluxe Krem Kutuda Somon Çiçekler ürünümüzle de sevgilinize hoş bir jest yapabilrisiniz.

 • Sweet November

Sevgililer Günü film önerileri denildiğinde Sweet November filmini saymamak olmaz. Birbirlerine deli gibi aşık olan bir çiftin hikayesini anlatan filmden etkilenerek hazırladığımız Sweet November El İşi Seramik Vazoda 7 Kırmızı Gül Aranjmanı’nı da filmi izlerken sevgilinize hediye olarak verebilirsiniz. 

 • Titanic

Aşk ölümsüz bir duygudur ve onu en iyi anlatan film, şüphesiz Titanic! Sizi alıp geçmişe götürecek bu filmde aşk için yapılan fedakarlığı görebilirsiniz. Filmi izledikten sonra sevgilinize sarılarak Ribbon Flowers’tan aldığınız Titanic Bakır Royal Deluxe Bordo Lila Aranjman’ı  vermeyi unutmayın.

 • Ghost

Bir serseri tarafından bıçaklanarak öldürülen Sam, ölümünden sonra yaşamı keşfeder. Daha sonra eşinin yanına gider. Oldukça duygusal bir yapım olan Ghost filmini izlerken sevgilinize vereceğiniz Ghost El İşi Seramik Vazo Deluxe Kırmızı Gül Orkide ile  günü daha romantik hale getirebilirsiniz. 

 • UP

Sevgilinizle animasyon filmi izlemeye ne dersiniz? Up, çocukluktan beri birbirine aşık bir çiftin hikayesi ile başlıyor. Bir gün ölümün onları ayırmasıyla içine kapanan Carl, yeni tanıştığı çocuk sayesinde hayata tutunuyor. Maceranın dolu dolu yaşandığını Up, bu özel gün için mükemmel bir seçenek! UP Lila Kutuda Elişi Bebekli Balonlu Pembe Lila Çiçekler ise muhteşem bir hediye. 

 • Pretty Woman

Aşkı farklı bir bakıştan anlatan Pretty Woman, Sevgililer Günü film önerileri için harika filmlerden biridir. Sevgilinizle bu filmi izlerken kendisini “Özel Bir Kadın” olarak hissetmesini sağlayacak bir çiçek hediye edebilirsiniz. Filmden esinlenerek hazırladığımız Pretty Woman Protea Banksia Lucas Tropical Buket ise günü daha özel kılacaktır.

 • Moulin Rouge

Moulin Rouge ilhamıyla hazırladığımız Moulin Rouge Bordo Şakayık Siyah Güller Buketi Limited Edition, sevgiliniz için çok uygun bir hediye! Bir şairin dansçıya olan aşkını anlatan bu film ise 14 Şubat için izleyebileceğiniz filmler arasına mutlaka yer almalıdır. Kıskançlık ve masumiyetin çarpıcı birleşimini, bu filmde hissedebilirsiniz.

 • Before Sunrise

Before Sunrise Şakayıklı Pembe Beyaz Kutu Çiçek, Before Sunrise filminden etkilenerek hazırladığımız bir arajmandır. Jesse ve Celine bir yolculukta karşılaşır. Daha sonrasında sıra dışı bir aşk yaşanır.

 • La La Land

La La Land, yolları beklenmedik bir şekilde kesişen iki insanın aşk hikayesi. Hayallerini gerçekleştirmek için mücadele eden bu iki kişi, birbirlerinin hayatlarına ne kadar dokunabilir?

 • Before Sunset

Before Sunset, Before Sunrise’da tanıştığımız, 9 yıl aradan sonra bir araya gelen Jesse ve Celine’nin hikayesini anlatıyor. Bir gün trene binen yazar Jesse, Celine ile yeniden trende karşılaşır. Sonrasında aralarındaki aşk hikayesi yeniden başlar. 

 • Casablanca

Etkileyici bir konusu olan Casablanca, baş kahraman Lazlow’un kaçışıyla başlıyor. Bu kaçışta tek umudu ise bir gece kulübünün sahibi Rick’.

 • Eternal Sunshine Of The Spotless Mind

Sil Baştan, birbirini unutmak isteyen ama sürekli yolları kesişen bir çiftin hikayesini anlatıyor. Oldukça farklı karakterlere sahip olan bu çift, uzun süre aklınızda kalacak.

 • The Curious Case Of Benjamin Button

Film, 80 yaşında doğarak geriye doğru yaşlanan bir adamın hayatını anlatıyor. Oldukça ilginç bu hikayeyi sevgilinizle izlemek hoşunuza gidebilir.

 • The Notebook

Birbirlerine deli gibi aşık ama bir o kadar farklı bir çiftin hikayesini anlatan The Notebook, Sevgililer Günü film önerileri listemizin son filmi. İzlerken hüzünleneceğiniz ve bir o kadar da eğleneceğiniz bu filmle özel gününüzü daha fazla güzelleştirebilirsiniz. 

 • Roman Holiday

Sizi yine geçmiş aşklara götürecek Roman Holiday, Sevgililer Günü film önerileri arasında bir diğer seçenek. Filmde ise tüm dayatmalara rağmen modern zaman prensesi ana karakterimiz, Roma’ya tatile çıkar. Burada bir gazeteciyle tanışır ve bir aşk hikayesi başlar.

 • Love Me If You Dare

“Cesaretin Var Mı Aşka?” olarak Türkçeye çevrilen Love Me If You Dare, bir oyunla başlayan aşkı anlatıyor. Bir cesaret oyunuyla başlayan bağ, çok daha fazla büyüyerek ilerler. Bu harika film, sevgilinizle veya eşinizle izleyebileceğiniz harika bir seçenek!

Yukarıdakiler dışında listemizde daha birçok farklı film görmeniz mümkün. Bu filmi izlemeden önce sevgilinize, eşinize Ribbon Flowers olarak filmlerden esinlenerek hazırladığımız çiçekleri verebilirsiniz. Bu çiçekler, aşkınızı göstermenin en güzel yollarından biri olacaktır.

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama