çiçek ara sepet
Kadife Kutuda Cappucino Somon Çiçekler

Kadife Kutuda Cappucino Somon Çiçekler

Kadife Kutuda çok kibar bir somon aranjman...

2995 TL

Kadife Kutuda Cappucino Somon Çiçekler

2995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Kadife Kutuda Somon Çiçekler

Kadife kutuda somon çiçek modelleri, sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerdir!

Kim birinden çiçek almayı istemez ki? Sevdiğiniz kişiden aldığınız mükemmel bir çiçek onun duygularını çok daha net anlamanızı sağlarken kendinizi de iyi hissetmenizi sağlar. Bu doğrultuda yıllardır süregelen bir alışkanlık olan çiçek hediye etme noktasında sizde profesyonel bir destek alabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve duygularınızı en iyi şekilde aktarmak için Kadife Somon Çiçekler’i tercih edebilirsiniz. Ribbon Flowers ayrıcalıklarından yararlanarak eşsiz bir hediye vermek için hemen harekete geçmeniz yeterli. 

En Şık Çiçek Hediyeleri

Hediyelerin bireyler için ne denli önemli olduğunu net bir şekilde ifade edebiliriz. Ancak tercih edeceğiniz çiçek modeli de sevginizi ve duygularınızı aktarma noktasında size büyük bir destek sağlar. İşte bu nedenle sevdiklerinizi mutlu etmek için Ribbon Flowers’ta yer alan en şık çiçek modellerini tercih edebilirsiniz. En güzel, eşsiz ve görenleri kendine hayran bırakan çiçek modellerine tek tıkla ulaşmak için doğru adrestesiniz. Hemen ürünleri detaylıca inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Krem kadife kutuda, 3 adet somon anastasyalar, 4 adet cappucino güller, 1 adet vanda orkide,  1 adet sukulent, beyaz kuru çiçekler, kuru lavanta, okaliptus ve yeşil yapraklarla dizayn edildi.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre haftalık farklılık gösterebilmektedir. 

Kutu rengi ve şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

En şık ve kaliteli çiçekleri özel günlerde sevdiklerinize göndermeye ne dersiniz? Farklı özel günler için farklı hediyeler düşünüyorsanız en güzel hediyenin bir çiçek olduğunu ifade edebiliriz. Bunun yanı sıra sevdiklerinize zamansız sürprizler yapmak ve için bu çiçek modellerinin ideal olduğundan bahsedebiliriz. Ribbon Flowers’ın en kaliteli ve güvenilir tasarıma sahip olan çiçek modellerine siz de tek tıkla sahip olabilirsiniz. Hadi, kaliteli ve güvenilir çiçek modelleri için hemen harekete geçin. 

Ribbon Flowers ile Online Çiçek Siparişi

Online çiçek siparişi, internetin ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza girmiş olan ve hayatımızı kolaylaştıran çözümler arasında yer almaktadır. Bu noktada Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile kaliteli bir çözüm üretmek ve sevdiklerinizi mutlu etmek için bu şık çiçekleri tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırlanan ve istekleriniz doğrultusunda sizlere teslim edilen bu ürünlere hemen ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmenin güzel ve değerli yolu onlara sevdiği çiçekleri hediye etmektir. Hadi, kaliteli bir hediye için harekete geçin.

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan Kadife Kutuda Somon Çiçekler;

Küçük Boy bir kutuda çiçektir. 

Kutu Boyutu: Yükseklik 12 cm, Çap:21 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama