çiçek ara sepet
Pembe Şakayıklar 4Lü Kesme Vazo Masa Çiçeği Seti

Pembe Şakayıklar 4Lü Kesme Vazo Masa Çiçeği Seti

Sıcak, samimi, muhteşem sofralarınızda çok daha mutlu olabilmeniz ve misafirlerinize unutulmaz bir akşam sunabilmeniz için;

Luxe çok şık 4'Lü kesme vazo seti ve luxe ithal pembe şakayıklardan dizayn edildi.

Dilerseniz başka renk şakayıklar ya da çiçeklerle de sofranıza uygun tonlarda dizayn edilebilir.

23995 TL 17995 TL

Pembe Şakayıklar 4Lü Kesme Vazo Masa Çiçeği Seti

23995 TL 17995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Pembe Şakayıklar 4'Lü Masa Çiçeği Seti

Pembe Şakayıklar 4'Lü Masa Çiçeği Seti ile sevdiklerinize bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? 

Süs bitkileri arasından en fazla tercih edilen ve en şık olan orkide, kusursuz bir şekilde sizlere sunuluyor. Pembe Şakayıklar 4'Lü Masa Çiçeği Seti ürünü ile sevdiklerinize sürpriz yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Adeta kusursuz ve duru bir güzelliğe sahip olan beyaz orkide, özenli bir şekilde hazırlanarak bizim aracılığımız ile sevdiklerinize ulaştırılıyor. Özellikle sizin için önemli ve özel bir gün için çiçek tercihi yapacaksanız Pembe Şakayıklar 4'Lü Masa Çiçeği Seti ürününün tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. 

Sıcak, samimi, muhteşem sofralarınızda çok daha mutlu olabilmeniz ve misafirlerinize unutulmaz bir akşam sunabilmeniz için; luxe çok şık 4'lü kesme vazo seti ve luxe ithal pembe şakayıklardan dizayn edildi.

3,5,7 ve 21 pembe şakayık ve okaliptuslarla ile dizayn edilmiştir.

Dilerseniz Nişan Masası Süslemesi olarak da kullanılabilir.

Dilerseniz başka renk şakayıklar ya da çiçeklerle de sofranıza dekorasyonunuza uygun tonlarda dizayn edilebilir.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Ribbon Çiçek; kaliteli ve eşsiz güzelliğe sahip olan çiçekleri ile dikkat çekiyor. Ribbon Çiçek olarak sevdiklerinizi mutlu etmeniz için özenli bir şekilde hazırladığımız bu çiçek ile isteklerinize ulaşabilirsiniz. Bir çiçekten beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan beyaz orkide sizlerle!

Şakayıkların En Saf Hali

Pembe şakayık, şakayık türleri arasında en asil olandır. Üstelik gözde bir çiçek türü olan bu ürünümüz sevdiklerinize altın görünümlü pleksi bir saksıda iletiliyor. İki dallı beyaz phalanopsis orkideyi çok beğeneceğinizden emin olabilirsiniz. 

Mevsimin en güzel zamanlarında toplanıp yetiştirilen orkidenin bakımı bir hayli zordur. Bu doğrultuda zoru seven ve orkidenin zarifliğini bilen birisine bu çiçeği gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz. Üstelik altın renkli dokusu ile beyazın yanında son derece dikkat çekici olan pleksi saksının da son derece dekoratif bir görünüm sağlayacağına emin olabilirsiniz. 

Pembe Şakayıkların Güzelliğini Hissedin!

Özel günler için çiçek gönderimi en iyi tercihtir. Ancak bireyler çoğu zaman nasıl bir çiçek göndereceği konusunda karar veremezler. Bu noktada beyaz orkidenin en doğru ve kurtarıcı tercih olduğundan emin olabilirsiniz. Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile şık ve sağlıklı bir orkideyi sevdiğiniz herkese hediye edebilirsiniz. 

Orkideler doğum günü, yıldönümü, sevgililer günü, anneler günü gibi birçok özel günde tercih edilebilir. Türkiye’nin en iyi çiçek gönderme sitelerinden biri olan Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile beyaz orkidenin saflığını sevdiklerinizi en iyi şekilde hediye edebilirsiniz. Siz de bu ürünü favorilerinize ekleyin ve tek tıkla kolayca sipariş verin.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama