çiçek ara sepet
Deluxe Tatlı Aşk Pembe Güller Buketi

Deluxe Tatlı Aşk Pembe Güller Buketi

Ona Aşkın en tatlı halini kucak dolusu pespembe bir buket ile anlatın...

4295 TL

Deluxe Tatlı Aşk Pembe Güller Buketi

4295,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Deluxe Tatlı Aşk Pembe Güller Buketi

Aşkınızı ön plana çıkarmak için Deluxe Tatlı Aşk Pembe Güller Buketi tercih etmeye ne dersiniz? 

Sevdiklerinizi mutlu edecek bir çiçek alışverişi için harekete geçmeye ne dersiniz? Renkleri, eşsiz bütünlüğü sağlaması ve eşsiz kokusu sayesinde sıra dışı bir seçimden faydalanabileceksiniz. Tazelik ve doğallığı bir arada yakalamanızı sağlayacak olan pembe gül buketi sayesinde sadece kaliteli bir çiçek tercih etmekle de kalmayacaksınız! Mutluluğun anahtarı olacak bu çiçek buketi sayesinde kaliteyi elde edebileceksiniz.

Çiçek seçmenin hemen her erkek için zorlu bir süreç olduğundan söz etmek gerekir. Bu noktada çiçek seçimini kolaylaştıracak ve sevdiklerinizle mutlu anlar paylaşmanızı sağlayacak olan bu harika buketi satın alabilirsiniz. Görselliğin kusursuz kokularla bütünleştiği bu eşsiz seçeneği seçmek için geç kalmayın!

Aşkınızı Hissettirin: Deluxe Tatlı Aşk Pembe Güller Buketi

Gül, çiçekler arasında en çok tercih edilen seçeneklerden sadece bir tanesi! Eşsiz bir çiçek alışverişini gerçekleştirmek istediğinizde yapmanız gereken sadece size özel bir deneyim yakalamak olacak. Tazeliği ve ferahlığı hissettirecek olan çiçekler arasından size uygun olanı seçerken gülün pembe tonlarıyla sevdiğinizi kendinize bir kez daha aşık edeceksiniz. 

Buketin içinde 15 adet pembe ekvator gülü, 5 adet orkide, kır çiçekleri, okaliptus yaprakları, tüyler ve yeşillikler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Çiçek dendiğinde akla gelen en sıra dışı seçeneklerden biri olan Deluxe Tatlı Aşk Pembe Güller Buketi sayesinde seçiminizi yapın ve ayrıcalıkları elde etmeyi unutmayın. Kaliteden taviz vermeyeceğiniz bir çiçek sipariş sürecine imza atın!

İstanbul’da Aynı Gün Teslimat Çiçek Siparişi

İstanbul’da çiçek sipariş ederken kaliteli bir çözüme ulaşmaya ne dersiniz? İhtiyaçlarınıza cevap verecek bir bakış açısıyla gül buketi sunmayı amaçlarken sizin de ihtiyacınızı karşılamayı amaçlıyoruz. Bu noktada İstanbul’da aynı gün içerisinde hizmet sunarak size uygun bir yaklaşımdan fayda elde etmenizi sağlıyoruz. 

Ribbon Flowers ayrıcalıklarıyla bir çiçek siparişi vermek mi istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece Deluxe Tatlı Aşk Pembe Güller Buketi seçmek ve sevdiğiniz için harika bir not eklemek olacaktır. Vakit kaybetmeden size özel bir seçim yapmaya başlayın ve kusursuz çiçekleri sevdiklerinize armağan edin. Üstelik Ribbon Flowers sayesinde İstanbul’da en hızlı çiçek siparişi süreçlerini de yakalayın!

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama