çiçek ara sepet
Claire Pembe Gül Buketi

Claire Pembe Gül Buketi

Enfes toz pembe ekvator güllerinin üzerine kelebek gibi konan beyaz orkide buketi.

2495 TL

Renk
Claire Pembe Gül Buketi

2495,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Claire Pembe Gül Buketi

Kusursuz zarafetin diğer adı olan Pembe Gül Buketi ile siz de kaliteyi yaşayın!

10 adet pembe gül, 1 adet beyaz orkide kandili ve yeşillik bulunmaktadır.

İçindeki çiçek renkleri mevsime ve uygunluğa göre hafif farklılık gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Pembe gülün anlam dolu yönünü üzerine kelebek gibi konmuş bir orkide ile taçlandırmak ister misiniz? Harika çiçekler arasında yer alan pembe gül pek çok çiçek severin olduğu gibi sizin de beklentilerinize cevap verecek. Görsel kusursuzluğun diğer adı olan pembe gülün bembeyaz orkide ile ortaya çıkardığı ahenk sayesinde kusursuzluğu yakalamak muhtemel olacak! Ribbon Flowers ile size özel bir gül buketine kapı aralamanın şimdi tam zamanı!

Sevdiklerinizi mutlu etmenin en ideal yollarından biri de gül buketi! Sevgilinize, annenize ya da bir dostunuza çiçek almak istediğinizde Ribbon Flowers tarafından hazırlanan kusursuz güzelliği tercih edebileceksiniz. Kokusu ve görselliği sayesinde kalite odaklı bir çözüme kapı aralamak istiyorsanız yapmanız gereken sadece bu çok özel çiçeği sipariş etmek olacak.

Zarafet ve Kaliteyi Pembe Gül Buketi ile Yaşayın

Çiçek siparişi vermek için en özel seçeneklerden biri olan pembe güle kaliteli bir şekilde sahip olmak istemez misiniz? O halde yapmanız gereken oldukça basit olacak! Ribbon Flowers ile size özel bir çiçek siparişi oluşturarak kalitenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Görselliği sayesinde ilgi çekici olmayı başaran bu çiçek seçeneği koklayanların ruhunda bıraktığı harika duygularla da kendinden söz ettirmeyi başarıyor.

Siz de kusursuz bir çiçeğin ortaya çıkaracağı etkinin keyfini sürmek adına hemen harekete geçin! Kaliteli bir çiçeğin her anlamda yaratacağı sonuçları sevdiklerinizle paylaşmanın ayrıcalıklarını yakalayın!

Çiçek Siparişi Vermek Artık Çok Kolay

İstanbul’da çiçek siparişi vermek istiyorsanız bu konuda en ideal seçeneğiniz kesinlikle Ribbon Flowers olmalı! Birbirinden özel çiçek modelleri sayesinde kaliteyi yakalamanızı sağlarken kokusu sayesinde de çiçeklerin ışıltısını hissetmenizi sağlıyoruz. Sıra dışı bir çiçek siparişi ile sevdiklerinizi mutlu etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ribbon Flowers’ın Pembe Gül Buketi avantajları ile kaliteden yana tercih kullanmanın şimdi tam zamanı. Siparişinizi verdikten sonra aynı gün içinde teslim ayrıcalıklarını yakalamak çok özel olacak. O halde siparişinizi vermek için geç kalmayın!

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuzda yer alan

Claire Pembe Gül Buketi;

Orta Boy bir bukettir. 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama