çiçek ara sepet
Pamuk Prenses in Rüyası 50 Beyaz Şakayık Aranjmanı

Pamuk Prenses in Rüyası 50 Beyaz Şakayık Aranjmanı

50 Beyaz Şakayık  ve beyaz orkidelerden rüya gibi bir aranjman...

Dilerseniz farklı renk grand kutu ve haftanın şakayık renklerine göre farklı renklerle hazırlanabilir.

 

28995 TL 22596 TL

Pamuk Prenses in Rüyası 50 Beyaz Şakayık Aranjmanı

28995 TL 22596,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Pamuk Prenses'in Rüyası 50 Beyaz Şakayık Aranjmanı

Pamuk Prenses'in Rüyası 50 Beyaz Şakayık Aranjmanı ile mükemmel çiçeklere sahip olabilirsiniz. Pamuk Prenses’in Rüyası’nı kendi prensesinizin rüyasına dönüştürebilirsiniz! 

Çiçekler evrendeki görünmeyen enerjiye, yani hiç bitmeyen aşk fenomenine hakim olmak için evrensel bir takdir ve gücü temsil eder. Şakayık her mevsim içindir ve teknolojinin kolaylığı ile kanepenizin konforunda istediğiniz yere online şakayık siparişi verebilir ve gönderebilirsiniz. Her türlü etkinlik ve özel günler için online şakayık aranjmanını gönderebilirsiniz.

Ribbon Flowers Grand Kutusu içerisinde 50 adet beyaz şakayık ve orkidelerden aranjman...

Dilerseniz farklı renk grand kutu ve haftanın şakayık renklerine göre farklı renklerle hazırlanabilir.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

En Şık Şakayık Aranjmanı

Ribbonflowers.com en kaliteli beyaz şakayık aranjmanı, daha fazlası için geri gelmenizi sağlamak için mükemmel olduğu yer! Ribbon Flowers’da çevrimiçi olarak doğru beyaz şakayık aranjmanlarını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Beyaz şakayık aranjmanı çiçek buketleri, güzelliği ve kokusu bakımından eşsiz ve eşsizdir ve dünya çapında hediye vermek amacıyla kullanılır. Ayrıca ev dekoruna ve ofis dekoruna mükemmel bir ektir. Hizmetlerimizi seçin ve yerinizi büyüleyici kokularıyla canlandırmak için bir sipariş verin. 

Bu aranjman sevgililer gününde en çok talep edilen çiçektir. Şu anda piyasada gül çiçeklerine olan talepte ani bir artış gözlenmektedir. Aşıklar, ortaklarını memnun etmek için çevrimiçi gül teslimatını tercih ediyor. Bu çiçekle asla yanlış bir tercih yapmış olmayacaksınız. Ribbon Flowers, ayrıca özel siparişiniz için sipariş edebileceğiniz özelleştirilmiş şakayık aranjmanını sizlere sunar. 

Ribbon Flowers ile Şık Çiçek Aranjmanları

Sadece web sitemizde bulunan ürünleri inceleyerek sevdiklerinize çiçek gönderin. Bunu telefonlarından bile yapabilirsiniz. Beyaz şakayık zarafetleri ve nihai güzelliği nedeniyle duygularınızı ifade etmek için mükemmel bir seçim olma eğilimindedir. Online beyaz şakayık satın alabilir ve aynı gün teslimat ile kapınıza teslim alabilirsiniz. Tabiat ana, farklı tonlar da dahil olmak üzere çeşitli çeşitlerde şakayıklar vermiştir. Çeşitli renk tonlarında bulunurlar ve en popüler olanları kırmızı, sarı, krem, turuncu, pembe vb. içerir. Yakınlarınızın özel günlerinde bu çiçek aranjmanlarını göndererek onların kendilerini doğal ve özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Şimdi online çiçek siparişi oluşturarak sevdikleriniz için en uygun ve kaliteli ürünleri sipariş verdiğinizden emin olabilirsiniz. 

Boyut
boyut

Kutu Boyutu: 20 cm yükseklik, 30 cm çap

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama