çiçek ara sepet
Leonie Turuncu Çiçekler Mini Vazo Aranjman

Leonie Turuncu Çiçekler Mini Vazo Aranjman

Güneşli bir gün gibi sımsıcak minimal turuncu çiçeklerden mini vazo aranjman...

3095 TL

Leonie Turuncu Çiçekler Mini Vazo Aranjman

3095,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Leonie Turuncu Çiçekler Mini Vazo Aranjman

Leonie Turuncu Çiçekler Mini Vazo Aranjman ile sevdiklerinizi mutlu etmenin tam zamanı!

Taze çiçekler her zaman mükemmel bir hediyedir. Bu, kelimeler olmadan konuşmanın basit bir yoludur. İster düğün töreni ister doğum günü partisi, ister yıldönümü, hatta cenaze töreni olsun, sevdiğiniz birine bir buket çiçek vermek duygularınızı iletmenin kesin bir yoludur. Herhangi bir yerin ve kişinin ruh halini ve aurasını yükselttikleri için çiçekler, doğanın kendisinden paha biçilmez bir hediyedir.

İç içe daireler şeklinde düzenlenmiş çiçek buketleri, vazoda çiçekler ya da kutu çiçekler herkes için ideal son derece şık çiçeklerdir. Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek için birbirinden şık ve kaliteli tasarımdaki bu çiçekleri kolayca sipariş verebilirsiniz. 

Turuncu güller, turuncu çardak güller, mavi dikenler, green trickler ve sarı craspedialar ve soli ile dizayn edilmiş mini vazo aranjman...

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Canlı Renklere Sahip Çiçekler

Çoğunlukla, flört harikadır. Bununla birlikte, zaman zaman ciddi şekilde kafa karıştırıcı ve zor da olabilir. Akşam yemeğini kim ödüyor? Ne tür bir ilişki arıyor? Benden hoşlanıyor mu? Neyse ki, ilişkiler konusunda kafa karıştırıcı olması gerekmeyen bir şey var: çiçek göndermek. Aslında, kız arkadaşınıza çiçek almak tek başına büyük bir jesttir. Bu sizin düşünceli ve cömert olduğunuzu gösterir. Bununla birlikte, hayatınızdaki bir kadına çiçek göndermeyi planlıyorsanız ve süreci biraz kafa karıştırıcı buluyorsanız Ribbon Flowers ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Bu ürün turuncu gül, turuncu çardak gülleri, green trickler, mavi dikenler, sarı craspedialar ve solilerden oluşmaktadır. Mini bir vazoda sunulan çiçekler son derece şık ve etkileyici bir görünümdedir. 

Çiçekler dünya çapında en popüler hediyelerden biridir. Bu yüzden kız arkadaşınıza vermek isteyebileceğiniz hediyeleri düşündüğünüzde harika bir seçenektir. Çiçek göndermek, onu önemsediğinizi, onu düşündüğünüzü, hatta onu sevdiğinizi göstermenin kolay bir yoludur. Ona onu sevdiğinizi söylemenin yeterli olmadığını ve çiçekler ile ödüllendirmek istediğinizi hissediyorsanız.

Ribbon Flowers Ayrıcalıkları ile Çiçek Hediyesi

Çiçekler sadece kız arkadaşınıza gönderebileceğiniz hediyeler değildir. Çeşitli kutlamalar için de çiçek modellerini seçerek tek tıkla gönderebilirsiniz. Ribbon Flowers ayrıcalıklarından yararlanarak tek tıkla siparişinizi oluşturun ve kusursuz bir şekilde mesajınızı iletin. Hadi, detaylar için harekete geçin.

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan Leonie Turuncu Çiçekler Mini Vazo Aranjman;

Küçük Boy bir vazo aranjmandır. 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama