çiçek ara sepet
Leonie Mini Turuncu Buket

Leonie Mini Turuncu Buket

Güneşli bir gün gibi sımsıcak minimal bir turuncu buket...

1895 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Leonie Mini Turuncu Buket

Leonie mini Turuncu Buket, turuncu severler için eşsiz bir hediye!

Ribbon Flowers, herhangi bir özel günü kutlamak için çevrimiçi olarak taze turuncu çiçekleri göndermeyi kolaylaştırır. Turuncu; gün doğumunun, gün batımının ve ılık güneşli günlerin rengidir. Zamanla, portakal çiçekleri enerjiyi, güveni ve ateşli tutkuyu sembolize etmeye başlamıştır. Bu nedenle yeni ilişkiler ısınmaya başladığında turuncu çiçekler iyi bir hediyedir.  Ribbon Flowers, soluk şeftaliden egzotik mercanlara kadar değişen tonlarda taze portakal çiçekleri içerir. Ribbon Flowers, şaşırtacak ve sevindirecek egzotik portakal çiçekleri için güvenilir bir şekilde sevdiklerinize çiçekleri ulaştırmanızı sağlıyor.

Turuncu güller, turuncu çardak güller, mavi dikenler, green trickler ve sarı craspedialar ve soli ile dizayn edilmiş mini turuncu buket...

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Turuncu çiçek aranjmanlarını hediye olarak almak veya kendinizi şımartmak istediğinizde, Ribbon Flowers'ta çok çeşitli taze çiçekler, zambaklar ve papatyalar bulunur. Kim bir düzine uzun saplı turuncu gülü veya zarif bir baharatlı Asya zambak buketi almayı sevmez ki? Hemen hemen her bütçeye uygun başka turuncu çiçekler vardır. Güzel turuncu çiçekler her durum için güzel hediyelerdir. Siz de bu çiçekleri seçerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Ribbon Flowers Kalitesi İle Mini Turuncu Buket

Turuncu güller, turuncu çardak güller, mavi dikenler, green trickler ve sarı craspedialar ve soli ile dizayn edilmiş mini turuncu buket sevdiklerinize hediye etmek için eşsiz bir seçenek. Son derece şık ve göz kamaştırıcı bir görünüme sahip olan bu çiçekleri Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile kolayca sipariş edebilirsiniz.

Geniş bir seçim, kolay çevrimiçi sipariş ve hızlı, taze teslimat için Ribbon Flowers'a güvenin. Tanıdığınız biri turuncu rengi seviyorsa, gönderebileceğiniz en güzel hediyelerden biri, rustik bir şekilde buketlenmiş Turuncu güller, turuncu çardak güller, mavi dikenler, green trickler ve sarı craspedialar ve solidir. Online turuncu çiçek buketi göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

En Şık Çiçek Buketleri

En şık ve göz kamaştırıcı çiçek buketlerine sahip olmak için doğru adrestesiniz. Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile sipariş vermek için hemen harekete geçebilirsiniz.

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan Leonie Mini Turuncu Buket;

Mini Boy bir bukettir. 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama