çiçek ara sepet
Grand Kutuda 50 Şakayık Pembe

Grand Kutuda 50 Şakayık Pembe

Ribbon Flowers Grand Kutusu içerisinde 50 şakayık...

Dilerseniz farklı renk grand kutu ve haftanın şakayık renklerine göre farklı renklerle hazırlanabilir.

 

27995 TL 20596 TL

Grand Kutuda 50 Şakayık Pembe

27995 TL 20596,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Grand Kutuda 50 Şakayık

Sevdiklerinizi kendine hayran bırakacak bir çiçek arıyorsanız Grand Kutuda 50 Şakayık ile ideal bir seçim yapabileceksiniz. 

Çiçek sipariş etmek istediğinizde kokusu, görselliği ve tasarımıyla bir bütün olmasını istediğiniz alternatifleri arzu edersiniz. Bu nedenle de yaşadığınız en ciddi problem her anlamda kusursuz bir çiçek buketini satın almaktır. Özellikle de sıra dışı bir ürün satın alma arzunuz varsa Ribbon Flowers sayesinde ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözüm olacak pembe bir şakayık buketini seçebileceğinizi unutmayın. Özenle yerleştirilmiş ve kutunun içerisinde adeta bir şaheser niteliğinde olan çiçekler sahip olmak sizin için özel olacak!

Devasa Bir Güzellik: Grand Kutuda 50 Şakayık

Çiçeklerin bir kutu içerisine yerleştirilerek sevdiklerinize sunulması standart bir çözüm olarak kabul edilmektedir. Ancak seçtiğiniz çiçekler ve kutu tasarımı ne denli özelse sizin de sahip olacağınız çiçek buketi o denli standart ötesi olacaktır. O halde Ribbon Flowers ile Grand Kutuda 50 Şakayık sayesinde nelere sahip olabileceğinize daha yakından bir göz atmaya başlayabilirsiniz.

Ribbon Flowers Grand Kutusu içerisinde 50 pembe şakayık bulunmaktadır.

Dilerseniz farklı renk grand kutu ve haftanın şakayık renklerine göre farklı renklerle hazırlanabilir.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Özenle seçilmiş 50 adet şakayık sayesinde eşsiz bir buket oluşurken tercih edilen kutunun eşsiz bir tasarıma sahip olması da sizin için dikkat çekmeyi başarıyor. Standartları sizlerle buluşturan ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veren bir seçenek olarak Grand Kutuda 50 Şakayık ile hareket edebilirsiniz. Ribbon Flowers olarak seçiminizi titiz bir şekilde yapıyoruz. Bu sayede sadece kalite odaklı bir seçeneği sizlerle buluşturuyoruz.

Ribbon Flowers ile Kalite Odaklı Sonuçlar

Ribbon Flowers ayrıcalıklarını değerlendirirken kaliteden fayda sağlamak sizin için bambaşka bir seçenektir. Bu çerçevede sizlerin çiçek taleplerini dikkate alıyor ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. Renkleriyle fark yaratan, kokusuyla özel hissettiren ve kaliteden taviz vermeyen bir seçim için siz de hemen tercihinizi yapmaya ne dersiniz? 

Ribbon Flowers ile vereceğiniz sipariş sonrasında çiçekleriniz aynı gün içinde teslim edilir. Bu sayede sadece kaliteli bir çiçek sipariş deneyimi yaşamanız da mümkündür. Sıra dışı bir alternatif ve kalite odaklı bir çözüm için hemen tercihinizi şekillendirmeye başlayın!

 

Boyut
boyut

Kutu Boyutu: 20 cm yükseklik, 30 cm çap

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama