çiçek ara sepet
Gold Vazoda 25 Kırmızı Güller Ekvator Gülü

Gold Vazoda 25 Kırmızı Güller Ekvator Gülü

Gold görünümlü cam vazoda 25 Kırmızı Ekvator Gülü

4695 TL

Gold Vazoda 25 Kırmızı Güller Ekvator Gülü

4695,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Gold Vazoda 25 Kırmızı Güller Ekvator Gülü

Sevdiklerinize mutluluğu yansıtmak için Gold Vazoda 25 Kırmızı Güller Ekvator Gülü!

Gül, kadınların duyguları hissetmek adına en çok beğendiği çiçekler arasında dikkatleri çekmeyi başarıyor. Görselliğiyle olduğu kadar kokusu ve anlamlarıyla da gülün kadınlar için bambaşka bir seçenek olduğundan söz etmek şart. Peki, Gold Vazoda 25 Kırmızı Güller Ekvator Gülü ile size neler sunuyoruz? Hazırsanız gülün en özel alternatifleri olan Ekvator Güller ile size neler vadettiğimize bir bakın!

Bir kadın için gül duygusallığın en özel şekilde yansıtılması olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de çiçek siparişi verirken gülü değerlendirmek ve size en uygun alternatifleri düşünmek gerektiğini unutmamalısınız. Peki, Ekvator Gülleri ile sadece anlam yüklü mesajlar mı verebileceksiniz?

Kusursuz Bir Çiçek Tercihi: Gold Vazoda 25 Kırmızı Güller Ekvator Gülü

Gold vazo içerisine yerleştirilmiş harika ekvator gülleri sayesinde şık bir çiçek siparişi tercih etmek oldukça önemli! 25 adet kırmızı gülün bir arada sağladığı kusursuzluğu siz de eşsiz bir şekilde yaşamak istemez misiniz? Üstelik satın alacağınız bu çiçeğin gold vazo ile enfes bir bütünlük oluşturacağını da unutmamalısınız. 

Ürün içeriğimizde Gold görünümlü cam vazoda 25 Kırmızı Ekvator Gülü bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Gold Vazoda 25 Kırmızı Güller Ekvator Gülü kusursuzluğun diğer adı olarak dikkatleri üzerine çeken harika seçeneklerden sadece bir tanesi. Bir çiçek siparişi oluşturmak istediğinizde kusursuzluğu elde edeceğiniz bu çiçeklere sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece ihtiyaç odaklı bir yaklaşımla beklentilerinize cevap vermek! Tazeliği ve doğallığıyla farkını hissettirecek olan bu çiçekleri siz de mutlaka değerlendirmelisiniz!

İstanbul’da Çiçek Siparişi için Ribbon Flowers

Çiçek siparişi vermek isteyen hemen her erkek için en özel seçenek güldür. Ekvator Gülleri ise standart güllere nazaran daha büyük ve gösterişli olmaları sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Bu nedenle de bir çiçek sipariş etmek sizin için daima çok daha özeldir. 

İstanbul’un en güvenilir çiçekçisi ile siz de kaliteli ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak alışverişi yapabileceksiniz. Üstelik sipariş oluşturduktan sonra kısa süre içerisinde size ulaşan çiçeklerle avantajlara da ulaşacaksınız. Kaliteli çiçek Ribbon’da!

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama