çiçek ara sepet
Fuşya Orkide Quatro

Fuşya Orkide Quatro

Dört adet şık fuşya phalanopsis orkide oval formdaki doğal vazoda buluşuyor

4795 TL

Fuşya Orkide Quatro

4795,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Fuşya Orkide Quatro

Kaliteli bir çiçek tercihi için siz de Fuşya Orkide Quatro ayrıcalıklarına kapı aralayın!

Orkide hem kadınlar hem erkekler tarafından oldukça önemsenen seçeneklerden bir tanesi. Çiçeğin kusursuzluğunu ön plana çıkaracak bir yaklaşımla tercih etmek adına siz de orkidelerle kusursuzluğu ön planda tutmaya hazır olmalısınız. Kaliteli çiçek ayrıcalıklarını fuşyanın ilgi çekici renklerinde elde etmek sizin için bambaşka olacak.

Çiçek sipariş etmek isteyen hemen her erkek için kalite ve duygu yüklü çözümler önemlidir. Çünkü kadın için çiçek hoş kokudan çok daha fazlasını ifade eder. Bu durumu bilen bir erkek olarak kaliteyi ön planda tutmanızı sağlayacak ayrıcalıkları elde etmeye ne dersiniz? İhtiyaçlarınıza cevap verecek ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan Fuşya Orkide Quatro sayesinde sıra dışı bir çiçek sipariş etmenin tam zamanı!

Siyah oval taş saksıda 4 dal fuşya saksı orkide, 1 adet succulent bulunmaktadır.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Orkidenin Kusursuzluğu Fuşya Orkide Quatro ile Sizin Olsun
Orkide, bir kadına sunulabilecek en özel armağan olduğu gibi zaman zaman standart bir seçim olarak da düşünülmektedir. Ancak sıradanlığı ortadan kaldıracak en özel şey fuşa renklerin hâkim olduğu bir alternatif tercih etmek olmalı. Siz de bu konuda ihtiyaçlarınıza kusursuz bir şekilde cevap verecek olan Fuşya Orkide Quatro ile ilgili bir tercihte bulunabilirsiniz.

Bir saksı içerisine yerleştirilmiş orkide dallarıyla buluşun. Üstelik hem bir çiçek sipariş etmeyi başaracak hem de kalite odaklı bir çözüme ulaşmayı sağlayacaksınız. Size en uygun çözümlerden fayda sağlamak mı istiyorsunuz? Ribbon Flowers ile bu kusursuzluğu yakalamak oldukça değerli olacak.

İstanbul Çiçek Siparişi Çözümleri
İstanbul’un en iyi çiçekçisi olarak Ribbon Flowers ile çiçek ayrıcalığını keşfetmek mi istiyorsunuz? O halde Fuşya Orkide Quatro gibi birbirinden özel çiçeklerin kusursuzluğunu yakalamaya hazır olun. Size özel bir alternatifle kaliteden yana taviz vermeyen yaklaşımları ön plana çıkarıyoruz. Üstelik çiçeğin güzelliklerinden de sizleri mahrum bırakmıyoruz.

Doğal ve taze bir seçenek olarak hazırladığımız çiçekleri duygu ve görsellikle bütünleştiriyoruz. Size sadece İstanbul içinde aynı gün teslim çiçek siparişi oluşturmak kalıyor. Ribbon Flowers ile size özel seçeneklerin kusursuzluğunu yaşamak bir başka olacak.

Boyut
boyut

Vazo Boyutu: Yükseklik: 18 cm Genişlik: 33 cm x 17 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama