çiçek ara sepet

Flower Delivery Reviews Top 12 - Ribbon Flowers

 

Flower Delivery Reviews Top 12 - Ribbon Flowers

 

 

Dünya çapında, gönderim hizmeti bulunan en iyi çiçek tasarım markalarına ulaşabileceğiniz bir site var, Flower Delivery Reviews. Üstelik bu markalar hakkında tanıtım yazılarına, web sitelerine, fiyat aralıklarına, teslimat ücretlerine kadar birçok bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey göndermek istediğiniz ülke veya şehir için bu markalardan biriyle iletişime geçmek.

Bu site üzerinde yayınlanan "12 Best Options for Flower Delivery in İstanbul" yani "İstanbul'da Çiçek Teslimatı için En İyi 12 Seçenek" yazısında Ribbon Flowers&Design da yer alıyor. 

 

                       

                              

 

Hakkımızda

Ribbon Flowers&Design en taze çiçekler, yaratıcı ve cesur tasarımlarıyla dikkat çeken bir çiçek tasarım stüdyosudur. 2014 yılında Buse Üçer tarafından Reşitpaşa’da kurulan Ribbon Flowers & Design, çiçek siparişi ve haftalık çiçek üyelik servisinin yanı sıra, davet ve lansman gibi çeşitli organizasyonlara çiçek tasarımları ve konsept danışmanlığı da yapmaktadır. Ribbon Flowers, 2019 yılı itibariyle İstanbul Türkiye’de lüks çiçekler, buketler, özel düzenlemeler, kutuda çiçekler, çikolata ve çiçek hediyeleri gönderebileceğiniz yeni çevrimiçi mağazasını açtı. 

 

     

En Güzel, En Özel Buketler İçin Tıklayın                                   Çikolata ve Çiçek Hediye Alternatifleri İçin Tıklayın

 

 

           

 

 

 

 

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama