çiçek ara sepet
Empire Deluxe Sepette Pembe 1001 Şakayık

Empire Deluxe Sepette Pembe 1001 Şakayık

RIBBON özel tasarımı 1001 Pembe Şakayık şimdiye dek görülmemiş eşsiz bir hediye.

Değer verdiğiniz insanlara lüks bir hediye vermek isterseniz, şakayık çiçeği güzel bir seçenektir. Özellikle sevgililer günü gibi özel günlerde değerinizi bu lüks çiçeklerle göstermeniz mümkündür. Ribbon Flowers olarak bu eşsiz çiçekleri, koleksiyonumuzda sunuyoruz. Hiç unutulmayacak bu hediyeyle hislerinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

İfade edemediğiniz duyguların en güzel temsilcisi şakayıklar ile sevdiğinizi mutlu edin.

499995 TL

Empire Deluxe Sepette Pembe 1001 Şakayık

499995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

1001 adet ithal pembe şakayık çiçeği ile ultra lüks severler için dizayn edildi.

En erken 8 gün içerisinde tedarik edilebilmektedir, teslim tarihinden en az 8 gün önce sipariş verilmesi rica edilmektedir.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

 

En Özel Lüks Hediye Seçimi: Şakayık Çiçeği

 

Şakayık çiçeği, güzelliği ve yarattığı olumlu enerjiyle en güzel hediyelerden biridir. Ribbon Flowers firmamızdan bu lüks hediyeyi alabilirsiniz.

Değer verdiğiniz birine hediye olarak çiçek almak güzel bir seçenektir. Bazen hayatınıza öyle insanlar girer ki, harika bir çiçek vermeyi düşünebilirsiniz. Şakayık çiçeği, anlamıyla ve güzelliğiyle bu çiçeklerin başında gelir. İster şakayık çiçek buketi olsun ister vazoda olsun fark etmez. Şakayıklar karşınızdakine gösterdiğiniz değeri en iyi şekilde yansıtır.

Özel günler, şakayık hediye için oldukça uygundur. Sevgililer gününde eşinize veya sevgilinize lüks çiçek almak isterseniz, şakayıkları tercih edebilirsiniz. Annenizin, eşinizin veya sevgilinizin doğum günler için de bu çiçekler oldukça anlamlıdır. 

 

1001 Adet İthal Şakayıktan Oluşan Şakayık Buketi

 

Sevgiliye pahalı hediye almak istediğinizde 1001 tane şakayıktan oluşturulmuş bir bukete ne dersiniz? Onun en özel günü olan doğum gününde mutluluktan havalara uçurmak için şakayık çiçeği harika bir seçenektir. Biz de Ribbon Flowers olarak 1001 tane şakayık çiçeğini bir araya getirdik. Onunlayken adeta masaldaymış gibi hissettiğinizi göstermeniz için bu pembe şakayık buketini oluşturduk.

Sevginizi göstereceğiniz Sevgililer Günü’nde 1001 şakayık çiçeği uygun bir hediye olacaktır. Sevgiliniz bunu gördüğünde ne kadar fazla değer verdiğinizi görür. Aynı zamanda evlenme teklifi etmeyi düşündüğünüz zamanda unutulmaz bir hatıra yaratabilirsiniz. Uzunca süredir beklediği bu anı, eşsiz buketle unutulmaz hale getirmeniz mümkündür.

 

Hediye Lüks Çiçek Arayışınız için Canlı Şakayık Çiçeği

 

Şakayık çiçeği canlı, sevdiklerinize alabileceğiniz bir başka lüks hediyedir. Ribbon Flowers olarak sizin ve sevdiklerinizin mutluluğu için birbirinden güzel tasarımları sunuyoruz. İthal ettiğimiz şakayıkları, besleyip dekorasyon için hazır hale getiriyoruz. Canlı şakayıkları, bir vazoya, sepete koyarak her zaman sevdiklerinizin sizi hatırlayacağı bir aranjman yaparız. 

Lüks hediye seçenekleri arasında şakayıkları tercih ederseniz sadece özel günü beklemek durumunda değilsiniz. İsterseniz, sevgilinize, eşinize, annenize sadece içinizden geldiği için şakayık çiçeği alabilirsiniz. Canlı şakayıklar, her zaman evin bir köşesinde durabilir. Hediye olarak verdiğiniz kişi düzenli sulayarak ve bakımını yaparak bu çiçekleri ömrü boyunca besleyebilir.

 

Sevgiliye Pahalı Hediye Arayışınız için Pembe Şakayıklar

 

Yakınlaşmayı, şefkati ve değeri gösteren pembe renkli şakayık çiçeği sevgilinize alacağınız pahalı ve lüks hediyelerdendir. Sevgiliniz, işinden terfi aldığında, bir başarısı için veya daha pek çok farklı sebeple bu çiçekler, yanınızda olduğunuzu gösterir. İş yerindeyken bu çiçekleri gönderdiğinizde duygusal anlar yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Her özel günde ya da nedensiz sevginizi göstermek için dahi bir şakayı buketi ile sevgilinize mutlu anlar yaşatabilirsiniz. Sadece kendini iyi hissettiği zamanlarda değil, kötü durumlarda da moral verebilirsiniz. Örneğin, hastalandığında geçmiş olsun demek için bir buket şakayık çiçeği göndermek güzel bir jest olacaktır. Bunu gördüğünde sizi yanınızda hisseder, bir anlığına bile olsa mutlu anlar yaşar. 

 

Şakayık Çiçeği Hikayesi ve Anlamı

 

Şakayık çiçeği, çok eski zamanlardan beri değerli bir çiçektir. Yunan mitolojisinde şakayık çiçeği hikayesi en çok rastlanan hikayelerden biridir. İlaç tanrısı, öğrencisi Paeon’a karşı büyük bir kıskançlık duyarmış. Bir gün onu bir çiçeği bulmak için ormana göndermiş. Burada Paeon, bir hamile kadının derdine deva olan şakayık çiçeğini görmüş. Ancak ilaç tanrısının asıl amacı, ondan kurtulmakmış. Zeus’a zarar vermesin diye onu şakayık çiçeğine dönüştürmüş. Bu hikayeden sonra çiçeğe, Paeonia ismi verilmiş. 

Şakayık çiçeği anlamı ise şefkati ve değerdir. Sevdiğinize bir şakayık çiçek buketi aldığınızda ona olan bağlılığınızı gösterirsiniz. Sürekli onunla birlikte olmak istediğinizi bir buket şakayıkla anlatabilir, sevdiğinizin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. 

Boyut
boyut

Luxury Koleksiyonumuzda yer alan,

Empire Deluxe Beyaz Pembe 1001 Şakayık Aranjmanı;

Empire Boy bir şakayık aranjmandır.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama