çiçek ara sepet
Chloe Silver Top Vazoda 25 Lila Gül

Chloe Silver Top Vazoda 25 Lila Gül

14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevgiliye hediye arayanlara özel;

Gözalıcı lila güllerin buluştuğu bu harika vazo aranjman ile sevdiğini şımart,

sevgililer günü kutlaman şahane geçsin!

5095 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Deluxe Silver Top Vazoda Lila Aranjman

Deluxe Silver Top Vazoda Lila Aranjman, çiçek hediye etmek için eşsiz bir üründür. Çiçeklerin neşesini yenemezsiniz. Ruh haliniz kadar evinizi de aydınlatırlar. Çevrimiçi çiçek dağıtım şirketleri, hediye olarak güzel buketler göndermemizi ve kendi evlerimizin yıl boyunca taze çiçeklere sahip olmasını sağlamamızı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Çevrimiçi çiçek satın almanın hayatı kolaylaştırdığını biliyoruz. Ancak dokunabileceğiniz, görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz bir süpermarketten veya çiçekçiden çiçek satın almakla nasıl karşılaştırılır? merak etmeyin, online çiçek siparişi ile herhangi bir şekilde sorun yaşamadan süreci en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz. Ribbon Flowers ayrıcalıklarından en iyi şekilde yararlanmak için hemen harekete geçebilirsiniz. 

Deluxe Silver Top Vazoda Lila Aranjman Kalitesi

Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile satın alınan çiçekler genellikle bir mağazadan daha tazedir. Dijitale geçerek bir haftalık perakende çiçek satın alma riskini azaltırsınız. Bu noktada Ribbon Flowers, sizler için en şık ürünleri kolayca sunuyor. 

Ürün içeriğimizde silver görünümlü cam vazoda ekvator 25 Lila Güller bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Vazo stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Taptaze çiçek aranjmanlarını sizler için sunan Ribbon Flowers ile kolayca sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Online çiçek satın almak herhangi bir cihazdan birkaç saniye sürer ve buketiniz programınıza göre teslim edilebilir.

Çiçek siparişi vermek sevdiklerinizde mükemmel bir his oluşturur.  Çünkü sipariş ettiğiniz sadece çiçekler değil, bütün bir paket: duygu, yaşam tarzı ve hizmet kalitesi sunar. Evinize çiçek sipariş edin veya web sitesi üzerinden bir anda hediye buketi gönderin. Size uygun bir teslimatı özelleştirin, özel bir kartı kişiselleştirin ve patlama! Buketler kurye ile taze olarak teslim edilir ve siz düzenlemeye başladığınız an için hazır bir su paketi ile nemlendirilmiş halde tutulur.

Ribbon Flowers ile Online Sipariş

Çok fazla seçeneğin arasından hangisini seçeceğinizi bilemiyorsanız Ribbon Flowers her zaman stilistin en yeni mevsimlik buketini göndererek size düşünmeniz gereken bir şey daha az verir. İşte bu noktada Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile kaliteli ve güvenilir bir şekilde çiçek siparişi oluşturabilirsiniz. Deluxe Silver Top Vazoda Lila Aranjman siparişi ile mutluluk oluşturmk için hemen harekete geçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. 

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuzda yer alan Chloe Silver Top Vazoda 25 Lila Gül;

Orta Boy bir vazo aranjmandır. 

Vazo Boyu: 18 Çapı: 12 cm 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama