çiçek ara sepet
Cactus Flower + Peony Cam Mum

Cactus Flower + Peony Cam Mum

Şakayık'ın muhteşem kokusunu yaşam alanlarınızda hissetmek ve sevdiklerinize sürpriz yapmak için harika bir seçenek.  Şakayık'ın sakinleştirici kokusu ile sevdiklerinize mis kokulu bir sürpriz yapın. Organik soya cam mum ürünümüz, hediyelik mum arayışınız için oldukça idealdir.

595 TL

Cactus Flower + Peony Cam Mum

595,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Muhteşem kokusu ve sakinleştirici etkisinin keyfini çıkarmak için Cactus Flower + Peony Mum ürünümüzü, mutlaka denemelisiniz. El yapımı mum seçenekleri kapsamında alanında öncü olan Ribbon Flowers’ın deneyimine güvenin ve bu güzel ürünün keyfini çıkarın. 

El yapımı mumların hem estetik yönü hem de etkileri ve faydaları, birçok kişi tarafından bilinir. Bu doğrultuda soya mumu, organik olması ile sağlığına dikkat eden kişiler tarafından çoğunlukla tercih edilmektedir. Mumun kokusu ve aroması ise kişiden kişiye göre değişebilecek bir tercihtir. Bu noktada kaktüs ve şakayık çiçeğinin kokusu, ağır ve yapay bir koku olmaması nedeni ile çoğunluğa hitap eden rahatlatıcı bir koku sunar. 

 

El Yapımı Kaktüs ve Şakayık Çiçeği Kokulu Mum 

 

Ribbon Flowers soya mumu, doğada kolayca çözünen bitkisel ve organik ürünlerden yapılmaktadır. Böylece kokulu, yapay mumların rahatsız edici ve sağlıksız dumanı engellenmektedir. Kaktüs ve şakayık çiçeği aroması ile doğanın dinlendirici enerjisine ulaşma şansı sağlar.  

El yapımı mum fiyatları, yapay ve tehlikeli olabilen üretim mumlardan daha yüksek olabilmektedir. Öte yandan Ribbon Flowers doğal mumları, kullanıcının sağlığı ve estetik zevkleri ön planda tutularak, uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. 

 

Kaktüs ve Şakayık Çiçeği Kokulu Soya Mumu

 

Şakayık kokulu mumun etkileri arasında sakinleştirici ve rahatlatıcı olması bulunmaktadır. Yoga, meditasyon gibi sporlar ile uğraşan insanların büyük bir çoğunluğu ev ve iş yerlerinde doğal ve el yapımı mum kullanımını tercih etmektedir. Bu tercihin en önemli nedenlerinden biri ise soya mumu kullanımının herhangi bir yan etkisi olmamasıdır. Aromaterapi, eski çağlardan bu yana faydalı sonuçları nedeni ile kullanılmaktadır. Kaktüs ve şakayık çiçeği kokulu mum da en etkili aromalar arasında yer alır. 

 

Şakayık Kokulu Mumun Etkileri Nelerdir?

 

Şakayık kokulu mum, el yapımı ve doğal olarak üretildiği takdirde pek çok pozitif etki doğurmaktadır. Şakayık kokulu soya mumu:

  • Zihni dinginleştirmektedir.
  • Rahat bir uyku çekmeye etkisi bilinmektedir.
  • Yorgunluk azaltıcı etkisi bulunur.
  • Sakinleştirici ve depresyon giderici olarak değerlendirilebilmektedir.

Tüm bu etkilerini deneyimlemek için Ribbon Flowers farkıyla şakayık kokulu mumlara sahip olabilirsiniz.

 

Şakayık Nasıl Kokar?

 

Kaktüs ve şakayık çiçeği kokulu soya mumu, gerek doğal kokusu gerek ise yapay ve sağlıksız maddeler içermemesi nedeni ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Şakayık nasıl kokar sorusunun cevabı ise birçok kişi tarafından ilk bahar kokusu olarak tanımlanmaktadır. Boğucu ve yapay bir koku doğurmamaktadır. Gül kokusuna benzetilen şakayık kokusunun hafif ve ferah bir koku olduğu bilinir. Bu nedenle şakayık çiçeği kokulu mumlar, kapalı ve küçük mekanlarda kullanılmaya uygundur.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama