çiçek ara sepet

Ramazan Bayramı Hediyesi Çiçekler ve Çikolatalar

 

Ramazan Bayramı’nın çok yaklaştığı şu günlerde, akraba, komşu ve aile ziyaretleri de planlanmaya başlandı. Ziyarete gidecek olanlar ne hediye edeceği konusunda kararsız olabilirler.

Ramazan Bayramı dendiğinde akla gelen ilk hediyelerden biriyle, bir kutu çikolatayla sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

RIBBON’ın Ramazan Bayramı özel koleksiyonuyla birbirinden hoş ürünleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Sezonun en taze çiçekleri ile tasarladığımız özel çiçekler ile el yapımı lezzetli çikolatalar ile bu bayramı sevdikleriniz ve kendiniz için özel kılın!

RIBBON’ın özel bayram koleksiyonunun öne çıkan ürünlerine gelin hep birlikte göz atalım.

Deluxe Silver El Yapımı Çikolatalı Hurma Çiçek Kutusu

Bu sezon oldukça dikkat çeken ürünlerimizden biri olan çikolatalı hurma, Ramazan Bayramı ziyaretleriniz için de harika bir tercih olacaktır. Mat turkuaz akik doğal taşlı aynalı kutusunda bizleri karşılayan 12 adet çikolata kaplı burmalar, Beam Bakes’in imza ürünlerinden biri. Kutu tasarımına sezonun en taze RIBBON çiçekleri de eşlik etmekte.

Abell Galaksi Laleler Orkide Vazo Aranjman

Bu bayramda sevdiklerinize çiçeklerle sürpriz yapmak istiyorsanız bu ürün tam size göre! Cam vazoda 10 adet galaksi laleye eşlik eden orkide ile tasarım harikası bu ürünümüz modern ve şık bir görünüme sahip.

Turuncu Luxe Çikolata Tepsisi

Altıgen şekliyle özgün bir tasarıma sahip olan bu çikolata tepsisi, yarısı çiçek aranjmanı ve yarısı da çikolatadan oluşmakta. İlk bölmesinde çardak turuncu güller ve mor çiçekler bulunan ürün, diğer bölmesinde 9 adet altın kaplı fındık krema dolgu ve bütün fındığın bir arada olduğu sütlü çikolata, 20-25 adet yuvarlak fındıklı altın renkte draje şekeri içeriyor.

Adele Pembe Şakayık Papatya Vazo Aranjman

Şakayıkların muhteşem güzelliği ve papatyaların narinliğinin kombiniyle tasarlanan bu ürün, minimal tasarıma sahip orta boyda bir aranjmandır. Cam silindir vazoda 5 adet pembe şakayık, papatyalar ve craspedialar ile dizayn edilmiştir.

Pembe Çiçekli Çikolata Mini Tepsi

Bu tatlı mı tatlı üründe cappucino güller ile pembe laleler muhteşem bir ahenk ile bir araya geliyor. Gri pleksi tepsinin içinde 6 adet farklı desenler ile kaplı krokanlı sütlü çikolata ile bu bayramda tatlı bir sürprize imza atın!

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama