çiçek ara sepet

Eğlenceli Rengarenk Uçan Balonlar

 

Sevdiklerimize özel günlerde çiçek göndermek, onları mutlu etmenin en güzel yollarından biridir. Ancak bazen standart hediyelerden sıkılmış olabilirsiniz. İşte size farklı, renkli ve eğlenceli bir alternatif: balon hediyeleri!

Balonlar, çocuklardan yetişkinlere herkesi mutlu edebilecek harika birer hediye seçeneğidir. Son zamanlarda kutlamaların, doğum günlerinin,  iş tebriklerinin gözdesi rengarenk eğlenceli balonlar Ribbon çiçekleri ile buluşuyor. Sevdikleriniz için seçtiğiniz çiçekleri neşeli balonlar ile farklılaştırıp sürprizi büyütün!

Helyum ile hazırlanan uçan balonlar rengarenk çiçeklerle birleştiğinde gönderdiğiniz kişiyi şaşırtıp çok mutlu edecektir.

Bir doğum günü partisi için ya da sevgilinize romantik bir sürpriz yapmak istediğinizde, tematik balon buketleri harika bir seçenek olabilir. Sevdiklerinizin ilgi alanlarına ya da hobilerine uygun bir tema belirleyip, ona göre balonlar seçebilirsiniz.

Balon hediyeleri, sıradanlıktan uzak, eğlenceli ve renkli bir seçenek sunar.

Siz de sevdiklerinizi şaşırtmak ve mutlu etmek için bu yaratıcı hediyeleri düşünebilirsiniz. Balonlarla süslenmiş bir dünya, herkesin yüzünde bir tebessüm oluşturacak ve unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayacaktır.

Birbirinden özel çiçek aranjmanlarımıza uyum sağlayan balonlar, çiçek hediyenizi bambaşka bir noktaya taşır. Çiçek ve balonun renk uyumu tasarımı farklılaştırıp güzelleştiren muhteşem bir detay yaratır.

Hazırsanız, sevdiklerinizi şaşırtacak bu harika hediyeleri keşfedelim!

Doğum Günleri için hediyenizi özelleştiren uçan balonlar;

Özellikle büyük bir çiçek buketi ve balon sürprizleri doğum günü kutlamasına renk katacaktır. Sevdiklerinizin doğum gününü unutulmaz kılmak için bu ikiliyi bir arada kullanabilirsiniz.

 

Sevgiliniz için kocaman kalpli balonlar;

Sevgilinizi etkileyici bir şekilde şaşırtmak isterseniz, çiçek ve balon ikilisini birleştirebilirsiniz.

 

 

Kişiselleştirilmiş bir hediye harfli balon;

Hediye gönderdiğiniz kişinin baş harfi balonunu silver ve gold renk seçenekleri ile seçtiğiniz çiçeğe ekleyerek hediyenizi özelleştirebilirsiniz.

 

Farklı ve özgün Metalik Balonlar;

Metalik renkleri ile dikkat çeken uçan balonlar görenleri şaşırtıp sevdiklerinizi çok eder.

Sevdiklerinizin ilgi alanlarına uygun figürlü balon;

Güneş, denizkızı, flamingo, yarış arabası, roket gibi farklı figürlere sahip balon seçeneklerimiz ile gönderdiğiniz kişinin ilgi alanları ve hobilerine uyumlu bir hediye yaratabilirsiniz.

Düğün Tebrik Balonları

Evlilik tebrikleriniz, düğün kutlamalarınız için en keyifli balonlar.

Cinsiyet Balonu

Bebek bekleyen tanıdıklarınızın sevincine ortak olmak adına onlara cinsiyet balonu alarak partilerine renk katabilirsiniz.

  

Konfeti Balon

Şeffaf balonlar içerisinde balon setinin rengine uyumlu konfetiler bulunan balon seçkimiz eğlenceli ve farklı bir his yaratacak.

Pembe Balon

Pembe kalp balonlar sevgiliniz için oldukça şık ve tatlı bir hediye.

Unicorn Balon

Rengarenk lale buketimizin vazgeçilmez tamamlayıcısı unicorn balon, muhteşem bir hediye seti.

 

Şampanya & Cheers Kadeh Uçan Balon Seti

Her özel an için uyumlu benzersiz bir hediye seçeneği. Bekarlığa veda partileri, düğün, nişan, söz kutlamaları, doğum günleri gibi bir çok alternatife uygun şampanya ve kadeh uçan balon setimiz arkadaşlarınızın en özel günlerine keyif katacak.

 

 

Çiçek aranjmanlarınızı özelleştirip gönderdiğiniz kişinin mutluluğunu ikiye katlayacak bu eğlenceli balonları göndermenin en zor kısmı ise hangisini seçeceğinize karar vermek! 

 

 

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama