çiçek ara sepet

Bilmeniz Gereken 5 Çiçek Tasarımcısı

Bilmeniz Gereken 5 Çiçek Tasarımcısı:

  • Gregor Lersch: ''Ustaların ustası' olarak bilinen Gregor Lersch bitki tasarımlarıyla tanınan, aynı zamanda çiçek tasarımına ilham veren birçok kitabın yazarıdır. Tasarımcının çalışmaları mimari, sosyal bileşenler ve tasarım trendlerini birleştirmesiyle ortaya çıkar. Dünyanın bir çok yerinde yürüttüğü çalışmaları vardır. 

                                     

                                                                                    

                                                                                                     Ribbon çiçek tasarımlarını incelemek için tıklayın.   

 

 

  • Banche Voigla: Tayland'daki çocukluğundan ilham alan Banchet çiçekcilik endüstrisinde eşsiz bir görsel hazine yaratmayı başarmış bir tasarımcıdır.Gül ve ortancaların ötesine geçen sade, modaya uygun tasarımları tercih eder.

 

                                                                                         

 

 

  • Neill Strain:İngilterenin en iyi tasarımcılarından biri olan Neill Strain kişiye özel  tasarım çalışmalarıyla bilinir.Harika düğünler,etkinliklerde onun ismine sıkça rastlanır.

 

                                                                                       

 

  • Eddie Zaratsian: Tasarım dili oldukça akıcı olan Eddie Zaratsian özellikle düğünlerin vazgeçilmezidir.Custom Florals and Lifestyle adlı firması sadece bir çiçek butiği değil bir etkinliği veya projeyi baştan sona şekillendiren bir tasarım evidir.İşbirlikleri içinde Chanel ve Valentino gibi markalarda yer alan tasarımcı The Financial Times tarafından uluslararası en iyi 5 çiçekçiden biri seçilmiştir.

 

                                                                                                     

 

  • Prestion Bailey: Düğünler için tasarladığı çiçek heykelleri ve yapılarıyla bilinen tasarımcı misafirlerin tamamen çiçeklerle çevrili ve sarılı hissetmelerini sağlıyor.Dünyanın en iyi düğün tasarımcılarındandır.

 

                                                                                                 

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama