çiçek ara sepet

Jeff Leatham- Çiçeklerin Efendisi

Jeff Leatham- Çiçeklerin Efendisi:

Jeff Leatham, Dünya'nın en tanınmış ve önemli çiçek sanatçılarından biridir. Paris'teki George V Hotel'de yarattığı enstalasyonlar büyük ses getirdi ve ilgi gördü. Her ay bir kez Marta Stewart ya da Oprah Winfrey Show'a konukluk ediyor. Khloe Kardashian'ın bebek duşunu Hotel Bel-Air'de, Kim ve Kanye West'in destansı düğün çiçek duvarını 2014'te tasarladı. Bir çok ünlünün düğünlerine de çiçekleri ve sanatı ile imzasını bıraktı. Anneler günü nedeniyle Louis Vuitton'un Zorlu Center'daki mağazasında büyüleyici sanatını sergiledi.

 

Kim ve Kanye West'in Düğün Duvarı

Khloe Kardashian'ın Bebek Duşu

 

 

  •  Hakkında

7 Eylül 1971'de ABD'nin Utah şehrinde Ogden şehrinde , ABD'de doğduğundan Amerikalı olan Jeff  Kafkas ırkına aittir. '' İnsanın başına gelen en mükemmel şeylerin tesadüfler sonucunda olduğunu düşünüyorum. Benim çiçeklerle buluşmamda tamamen tesadüf. '' diyor Jeff Leatham. Çocukkende doğaya ve çiçeklere karşı ilgisi çok büyükmüş.Babası asla botanikçi olamayacağını söyleyince moda sektörüne yönelmiş, hatta bir dönem modellik yapmış. Neyle ilgilenirse ilgilensin doğadan ve çiçeklerden uzak kalamamış. Four Seasons Beverly Hills'in yetkililerinden birinin vasıtasıyla otelin çiçeklerini düzenlemeye başlamış. Otele davet edildiğinde büyük bir gurur yaşamış. Her hafta Amsterdam'dan tır dolusu çiçekler getiriyor. Çiçeklerin sahip olunabilecek en güzel lüks olduğunu düşünüyor. Geçen sezon Oprah'ın '' Rüya İşlere Sahip Kişiler '' bölümünde yer almış. Dünyanın en lüks galerisinde çiçek tasarlıyor. Klasikten daha çok, enstalasyonlar yaratmaktan haz duyuyor. Jeff adında gerçeklik televizyonu yaptı. '' Çiçekler Kesilmemiş ''  2009 yılında televizyon kanalı TLC'de sadece bir sezon yayınlandı. Bir yazar olarak Dünya çapında kitlesel satılan dört kitap yazdı. Bu kitapların isimleri şu şekilde: ''  Flowers By Jeff Leatham (2003), Flowers By Desing (2003), Jeff Leatham: Visionary Floral Art And Desing (2014) '' .

 

  • En Sevdiği Çiçek Manolyalar

Parfüm ve kristal vazolardan oluşan koleksiyonları var. Favori çiçekleri ise muhteşem kokulu, büyüleyici Manolyalar. Çiçekler konusunda Dünya trendini Jeff Leatham yaratıyor. Kendi adıyla üretilen, Dünya'nın her yerinde öyle satılan bir siyah orkide var. Nedenini kendi ağzından şöyle anlatmış '' Orkide beni yansıtan bir çiçek. Benim gibi seksi ve keskin. Dünyaca ünlü moda tasarımcılarının bir çoğununda orkide tutkusu vardır. ''

 

Fuşya Orkide Quatro için tıklayın.

 

 

  •  Çiçeklerin Efendisinden Tüyolar

- Aşkın çiçeği bir tane değildir.

- Karakterinize en uygun çiçeği bulun. Duygusalı, seksisi, üzgünü farklı aşıklar için farklı seçenekler düşünülmeli.

- Kırmızı gül yapraklarını yataklarınızda kullanmayın, sadece çarşaflarınızı kirletir. Naif ve zarif beyaz güllerden vazgeçmeyin.

- Orkide kesinlikle en çekici çiçektir. Birine gerçekten aşık olduysanız ona orkide hediye edin.

 

         Beyaz Orkide Grand Deluxe için tıklayın.           Yeşil Kutuda Beyaz Güller için tıklayın.

 

 

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama