çiçek ara sepet
Beyaz Gül Orkideli Vazo Aranjman

Beyaz Gül Orkideli Vazo Aranjman

Beyaz güller, beyaz orkide ve enfes çiçekler ile şık ve zarif şekilde dönen yuvarlak yapraklarla asil bir duruş sergiliyor.

3295 TL

Beyaz Gül Orkideli Vazo Aranjman

3295,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Beyaz Gül Orkideli Vazo Aranjman

Sevdiklerinize zarif bir armağan sunmak istediğinizde en ideal seçeneklerden bir tanesi de Beyaz Gül Orkideli Vazo Aranjman olacaktır. Vazoda çiçek taleplerine harika alternatiflerden biri olan bu aranjman farklılıkları bir araya getirerek size kusursuzluğu vaat ediyor. Beyaz gül ve orkideli vazo olarak sunduğumuz bu enfes çiçek aranjmanını siz de Ribbon Flowers kalitesiyle elde etmeye ne dersiniz?

Beyazın asaletini bambaşka bir şekilde yansıtan bu aranjmanda yeşil renkle ahenk içerisinde bir seçenek sunuyoruz. Özel anlarınızda sevdiklerinize sunacağınız bu aranjmanın barındırdığı eşsiz anlamlarla mutlu olmanın kapılarını aralayabileceksiniz.

Gül ve Orkide ile Mutluluğun Sırrı

Kusursuz bir çiçek aranjmanı sayesinde mutluluğun kapılarını aralarken çiçeklerin anlam dolu hikâyelerini de ön plana çıkarabileceksiniz. Beyaz gülün zarafeti ve saflığı temsil eden yanı orkidenin asaletiyle buluşarak kusursuz bir çiçek demeti ortaya çıkarıyor. Masallardaki şıklığı yaşam alanınızın orta yerine davet eden bu güzel aranjman hoş kokularını da ortamın en ücra noktalarına ulaştırıyor.

Kadeh tasarım Cam ayaklı vazonun içerisinde 8-10 adet beyaz ekvator gülleri, 1 demet beyaz liziyantus, 1 adet beyaz orkide ve çeşitli yapraklar bulunmaktadır.

İçindeki çiçek renkleri mevsime ve uygunluğa göre hafif farklılık gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Bu aranjman, görselliği önemseyenler için kadeh içerisine oturtulan bir şaheser niteliğinde. Üstelik bu seçenekle çiçek alışverişinin keyfini fazlasıyla çıkarabileceksiniz. Kalite, hoş koku ve görsel kusursuzluğun bir arada oluşunu siz de fazlasıyla hissedebileceksiniz. Sevdiğiniz kadına, annenize ya da iş arkadaşınıza anlamlı bir hediye sunmak mı istiyorsunuz? Bunun en ideal yolunu Beyaz Gül Orkideli Vazo Aranjman ile yakalamanın tam zamanı!

Butik Çiçek Siparişi ile Anlamlı Anlar

Çiçeklerin güzelliğini keşfetmek isteyen hemen herkes gibi siz de bir çiçek siparişi mi vermek istiyorsunuz? Ribbon Flowers sayesinde Beyaz Gül Orkideli Vazo Aranjman ayrıcalıklarını yaşayabileceksiniz. Sizden gelen çiçek siparişi sonrasında kısa sürede taptaze bir güzelliği hazırlıyoruz. Kokusu ve görsel anlamda sunduğu kusursuzluğu ön plana çıkaran özelliğiyle vazoda aranjman avantajını sizlerle buluşturuyoruz.

Ribbon Flowers tercihi ile sipariş oluşturduğunuzda çiçek aranjmanı seçenekleri aynı gün teslimat avantajı sağlar. Sizden gelen her talebe cevap verme yaklaşımımızla gecikmelere neden olmuyoruz. Üstelik İstanbul içinde çiçek siparişi verdiğinizde size en hızlı çözüm sunan marka olmayı da amaçlıyoruz. Siz de Beyaz Gül Orkideli Vazo Aranjman güzelliğini yaşamaya hazır mısınız?

Boyut
boyut

Vazo Boyut: Yükseklik 24 cm, Ağız çapı 12 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama