çiçek ara sepet
Beyaz Güller Buketi

Beyaz Güller Buketi

Beyaz güllerin saflığı ile sevginizi ifade edebilceğiniz sade bir buket.

2495 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Beyaz Güller Buketi

Sıradanlaşmış bir alternatif yerine Beyaz Güller Buketi sayesinde kusursuzluğa kapı aralayabilirsiniz.

Gül, kadınlar için en önemli çiçeklerden bir tanesi olurken kusursuz bir güzelliğin de temelidir. Bu yönüyle herkesin bir numaralı tercihi olmayı başaran beyaz güller sayesinde ihtiyaç duyduğunuz güzelliklere sahip olmanın keyfini çıkarmalısınız. Ribbon Flowers, siparişlerinizi sizlerle buluştururken sadece güzellikleri değil anlam yoğunluğunu da ciddi manada önemsiyoruz. Böylelikle sizlerin mutlu olmanız adına elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Buketin içinde 10 adet beyaz gül, kuru çiçekler ve yeşillikler bulunmaktadır.

Ribbon Flowers pelur ve kraft kağıda sarılı olarak teslim edilmektedir.

Beyaz Güller Buketi konusunda tercihinizi hangi amaçla yaptığınızdan bağımsız olarak kusursuzluğu sunuyoruz. Gülleri doğal ve taze bir şekilde sizlerle buluştururken çiçeğin ruhunu da yansıtmaktan geri durmuyoruz. Üstelik çiçeğin doğru bir sunumla anlamını ortaya çıkaracağını da biliyoruz.

Sadelik ve Güzelik: Beyaz Güller Buketi

İddialı çiçekler arasından bir tercih yapmak pek çok birey için ideal olsa da çoğu çiçek sever için sadelik ve güzellik önemlidir. Beyaz güllerden oluşmuş bir buket sayesinde sade ve güzel olanı tercih edebilirsiniz. Anlam yüklü bir alternatif olması kadar memnun edici detaylar da barındırması bu çiçek seçeneğine dair sizi mutlu edecek hususlar. O halde mutluluğun size özel bir deneyime kapı aralaması adına harekete geçmenin tam zamanı!

Sade ve güzel bir çiçek buketi satın almak istiyorsanız zaman kaybetmeden Ribbon Flowers ayrıcalıklarına başvurmalısınız. Profesyonel bir yaklaşım ve çiçeklere önem veren bir anlayışla size hizmet sunarken ihtiyaçlarınızı da en ideal seviyede karşılamaya odaklanıyoruz. Size sadece güllerin beyazlarla kaplı ışıltılı alternatiflerini tercih etmek kalıyor.

İstanbul Çiçek Siparişi

Çiçek sipariş süreçlerinde kaliteden yana tercih kullanmak mı istiyorsunuz? Üstelik tercih ettiğiniz çiçeklerin aynı gün teslim edilmesini mi arzu ediyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile çiçek sipariş süreçlerinden yarar sağlamak! Ribbon Flowers olarak beklentilerinizi karşılarken kaliteden taviz vermeyen bir yaklaşım sergiliyoruz.

Çiçeklerin hazırlığını yapmak için taze ve kaliteli alternatifler seçiyoruz. Güler yüzlü ekibimizle hızlı bir şekilde teslimat yaparak işimizi önemsediğimizi de hissettiriyoruz. Size de sadece Ribbon Flowers ile çiçekler konusunda en kaliteli alternatife kapı aralamak kalıyor!

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama