çiçek ara sepet
Beton Saksıda Beyaz Somon Aranjman

Beton Saksıda Beyaz Somon Aranjman

Beton saksıda beyaz ve somon renklerden oluşan şık aranjman

4995 TL

Beton Saksıda Beyaz Somon Aranjman

4995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Beton Saksıda Beyaz Somon Aranjman

Sevdiklerinizi mutlu etmenin en ideal yolu Beton Saksıda Beyaz Somon Aranjman tercihi olacak!

Çiçek satın almak istediğinizde kaliteli bir deneyime kapı aralamak istersiniz. Çünkü çiçeği armağan edeceğiniz kişi sizin için çok değerlidir. Peki, bu anlayışla bir çiçek siparişi vermek istediğinizde Ribbon Flowers sayesinde kaliteli bir çözüme ulaşabileceğinizi unutmamalısınız. Çiçeğin kalitesini bambaşka bir seviyeye taşımanızı sağlayacak olan Ribbon Flowers sayesinde şık ve zarif bir çiçek satın almanız mümkün olacak!

Beton Saksıda 8 adet beyaz gül, 4 adet somon gül, 2 adet anastasya, pembe çardak gülleri, 2 beyaz orkide, okaliptus ve yeşillikler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Sevdiğiniz kadına ya da çiçek armağan edeceğiniz özel kişiye mutluluk verecek bir deneyim yaşamanın tam zamanı. Çiçek sipariş sürecini çok kaliteli bir noktaya taşıyacak olan bu enfes buketi siz de mutlaka satın almalısınız.

Sıra Dışı Bir Çiçek Alternatifi: Beton Saksıda Beyaz Somon Aranjman

Sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde yapmanız gereken genel itibarıyla kaliteli bir çiçek seçmek ve özel bir notla göndermektir. Bu yönüyle çiçek satın almak ve sipariş oluşturmak çok değerli bir husustur. Özellikle de çiçeği takdim edeceğiniz kişiyi etkilemek istediğinizde Beton Saksıda Beyaz Somon Aranjman tercihinde bulunmanız şart. Sıra dışı bir aranjman olması bu seçeneği dikkat çekici kılıyor.

Kaliteli bir vazo içerisine yerleştirilmiş kusursuz bir çiçek aranjmanı sayesinde ihtiyaç odaklılığa ulaşabilirsiniz. Beton saksı en şık çiçeği armağan etmenin ayrıcalıkları sizi bekliyor. Size sadece kaliteli bir deneyim yaşamak kalıyor. Tercihinizi şekillendirmek ve turuncu vazo aranjman sayesinde kusursuzluğu yakalamak adına hemen sipariş oluşturun.

Ribbon Flowers ile Kaliteli Çiçek Siparişi

Çiçek sipariş etmek istediğinizde sizin için önemli olan nedir? Uygun fiyat mı? Hızlı teslimat mı? Yoksa sıra dışı bir çiçek alternatifi mi? Size en uygun seçeneklerden yararlanarak kalitenin keyfini sürebilirsiniz. O halde yapmanız gereken tek bir şey var! Ribbon Flowers sayesinde İstanbul’un en başarılı çiçekçisi ile iş birliği yapın. Sadece kaliteli çiçeklerle değil hızlı ve çözüm odaklı seçeneklerle de buluşma şansına ulaşın. Size özel çözümler ve çok daha fazlası için yapmanız gereken oldukça basit!

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama