çiçek ara sepet
Avril Grand Deluxe Mavi Pembe Ortanca Beyaz Şakayık Buketi

Avril Grand Deluxe Mavi Pembe Ortanca Beyaz Şakayık Buketi

Muhteşem mavi pembe ortancalar ve mis kokulu beyaz şakayıklardan oluşan grand deluxe bir buket...

12995 TL

Avril Grand Deluxe Mavi Pembe Ortanca Beyaz Şakayık Buketi

12995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Avril Grand Deluxe Ortanca Şakayık Buketimizin içinde 8 adet mavi ortanca, 5 adet pembe ortanca, 10 adet beyaz şakayık ve pembe delfinyumlar bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Lüks RIBBON kurdele ile sarılmaktadır.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

RIBBON’la Şakayık Sezonu Daha Özel!

İlkbahar mevsiminin en can alıcı güzellikte çiçekleri şakayıklar, sevdikleriniz için harika bir hediye tercihi! Çok çeşitli renklerde ve desenlerde olabilen şakayık çiçekleri yaşam alanlarına bambaşka bir atmosfer kazandırır.

En çok pembe rengiyle bildiğimiz şakayıklar, muhteşem kokularıyla onları çok uzaktan bile tanımanıza olanak sağlar. Tamamen açtığında çok katmanlı bir gül görünümü alsa da, şakayıklar doğada eşi benzeri bulunmayan bir özgünlüğe sahip hiç şüphesiz.

RIBBON’ın sezona özel birbirinden güzel şakayıklarla tasarlanmış özel koleksiyonunu hemen keşfedin! Zengin şakayık koleksiyonumuza ait rengarenk buketler ve sepet aranjmanları bu mevsim favoriniz olacak.

Sezonun En Taze ve Güzel Şakayıkları RIBBON’da!

İstanbul’un önde gelen lüks butik çiçek gönderim sitesi ribbonflowers.com, yeni gelen şakayık sezonunda da sevdikleriniz için en doğru adresiniz olacak!

Şakayıkların eşsiz zarafeti, RIBBON’ın incelikle hazırlanmış özel tasarım buket ve kutu aranjmanlarıyla anlam kazanıyor… Sevdiklerinize harika bir sürprizin yolu RIBBON’ın şakayık koleksiyonundan geçiyor!

Boyut
boyut

Luxury Koleksiyonumuz içerisinde yer alan;

Avril Grand Deluxe Ortanca Şakayık Buketi;

Büyük Boy bir bukettir.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama