çiçek ara sepet
Aşk Patlaması 3D Printed Vazoda Sevgililer Günü Aranjmanı Limited Edition

Aşk Patlaması 3D Printed Vazoda Sevgililer Günü Aranjmanı Limited Edition

Sevgililer Günü'ne özel olarak Sober dergisi için Kreatif Direktörümüz Buse Üçer tarafından hazırlanan aranjmanımız; tam bir aşk patlaması yaratacak!

6495 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Kreatif direktörümüz Buse Üçer tarafından Sober Digital ile Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırlanan Aşk Patlaması aranjmanımız kendi tasarımımız olan degrade renkte RIBBON logolu 3D yazıcıda basılmış vazomuz içerisinde dizayn edildi.

Aranjman içerisinde özel kayısı laleler, şakayıklar, pembe erengüller, vuvuzela güller, bubblegum antoryumlar, bordo gerberalar ve kuru çiçekler yer almaktadır.

Sürdürülebilirliği destekleme adımlarımızdan biri olan 3D baskı vazo koleksiyonumuz, doğanın ilhamı ile hazırlandı.

3D printed vazolarımız doğa dostu filamentler kullanarak geleceğimizi korumak adına, 3 boyutlu yazıcılar ile üretilmiştir.

PLA; %100 geri dönüştürülebilir, mısır nişastası veya şeker kamışından üretilen organik bir biopolimer ve termoplastiktir.

PLA, petrol ürünü olan plastiklere iyi bir alternatiftir. Çevreye ve insan sağlığına zararı olmayan , doğa dostu bir malzemedir. 3d yazıcılarda kullanıldığında zararlı gaz salınımı meydana getirmez ve kanserojen partikül yaymaz. 

Saksı, ham maddesinden dolayı 50 derece ve üzeri sıcaklıklarda deforme olabilir. Bu sebeple direkt güneş ışığı alan kapalı ortamlarda bırakılmamalıdır. Doğallığını ve formunu koruması adına temizlğinde makine kullanımı yapmamak ve kimyasaldan uzak tutmak gerekmektedir.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuzda yer alan

"Aşk Patlaması 3D Printed Vazoda Sevgililer Günü Aranjmanı Limited Edition";

Orta Boy bir saksı bitkidir. 

 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama