çiçek ara sepet
50 Kırmızı Gül Buketi Grand Deluxe

50 Kırmızı Gül Buketi Grand Deluxe

Aşkını göstermenin en romantik yolu...

 

8995 TL

50 Kırmızı Gül Buketi Grand Deluxe

8995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

50 Kırmızı Ekvator Gül Buketi

Aşkın en saf halini güllerle anlatmanın yolu 50 Kırmızı Ekvator Gül Buketi olacak!

Sevdiğiniz kadına aşkınızı bazen sözlerle değil tercih ettiğiniz hediyelerle açıklamak istersiniz. Bu durumda bir çiçek siparişi vererek onu mutlu etmek sizin için en büyük arzulardan bir tanesi olur. Peki, bu arzuyu yerine getirirken nasıl bir yöntem izlemelisiniz? Rastgele bir çiçek siparişi sizce ideal olur mu?

Sırada bir çiçek sipariş ederek en özel duygularınızı açıklamak yerine daha değerli seçenekleri değerlendirmeyi denemelisiniz. 50 Kırmızı Ekvator Gül Buketi bu konuda maksimum fayda sağlarken aynı zamanda duygu yüklü mesajlar vermenizi da sağlamayı başaracak. O halde siparişinizi oluştururken eşsiz bir deneyim için harekete geçin!

Aşkın Saflığını 50 Kırmızı Ekvator Gül Buketi ile Anlatın

Gül, aşk dendiğinde akla gelen ilk çiçek olsa da gülün de çok özel anlamlar ve duygular barındırdığından söz etmek gerekir. Kırmızının aşk ve şehveti yansıtan yanını Ekvator Gülleri ile sizlere sunarak eşsiz bir deneyim elde etme imkânını sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede kaliteden taviz vermeyen bir bakış açısına sahip olmanızı da sağlıyoruz.

Bu butik çiçek ürünümüzün içinde 50 adet kırmızı özel ekvator gülü bulunmaktadır.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Çiçek siparişinizi oluştururken özenle seçilmiş 50 adet gülden oluşan buket sayesinde eşsiz bir seçeneğe sahip olmanın keyfini sürebileceksiniz. Üstelik seçeceğiniz her bir gülün capcanlı ve mis gibi koktuğunu da unutmamanız gerekiyor!

İstanbul’da En Kaliteli Çiçek Siparişi

Çiçek sipariş ederek sevdiğinizi mutlu etmeyi mi arzu ediyorsunuz? 50 Kırmızı Ekvator Gül Buketi sayesinde sadece mutluluğu değil çok daha fazlasını da sunabileceğinizi ifade etmek gerektiğini bilmelisiniz. İstanbul’un en hızlı ve kaliteli çiçekçisi olarak sizlerden gelen talepleri karşılamayı ihmal etmiyoruz. Peki, size sunduğumuz hizmet bunlarla mı sınırlı?

İstanbul çiçekçisi olarak aynı gün teslimat seçenekleri sayesinde hızı fazlasıyla hissetmenizi sağlıyoruz. Özellikle de güler yüzlü personelimiz sayesinde çiçek konusunda ihtiyaçlara cevap vermeyi ihmal etmiyoruz. Size sadece en kaliteli çiçekleri en hızlı şekilde satın almak kalıyor. Ribbon Flowers ile çiçek sipariş etmenin ayrıcalıklarını hemen yaşayın. Üstelik sevdiklerinizi mutlu etmeyi de unutmayın!

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama

Size en son haberler ve güncellemeler için bildirimler göstermek istiyoruz.